У Смілі перекрили дорогу: вимагають провести сесію міськради і вирішити проблему з опаленням (ВІДЕО)

У Смілі мешканці перекрили дорогу на Дніпро та вимагають щоб депутати міської ради зібрались на сесію і нарешті вирішили проблему з опаленням в місті. Наразі для кворуму не вистачає всього двох депутатів.  

Мешканців міста підтримує лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі, інформує прес-служба партії.

Нагадаємо, сьогодні на сесії міської ради депутати повинні вирішити проблему з відсутністю опалення та розглянути подання щодо зняття з посади в.о. міського голови Федоренка.

«Те, що тут відбувається - це децентралізація за Гройсманом і Поршенко. Місцева влада живитись на цих тарифах. Спеціально завищуються тарифи, тут люди платять 47 грн за 1 м кв за тепло, сюди перекачують субсидії і крадуть. За цим немає жодного контролю, повний хаос», - заявляє Саакашвілі.

Через це в місті нормально не функціонують школи, дитсадки та лікарні.

«Ми були в лікарні, вона закрита, бо немає опалення. Більше того, там з Нового Року не виплачується зарплата працівникам, а з липня немає електроенергії. І це твориться в головній лікарні міста», - обурюється Саакашвілі.

«Центральна влада каже, що в країні децентралізація і це має вирішувати місцева влада, а місцева каже, що грошей немає. А гроші вкрали! І зараз, щоб знайти двох депутатів, яких не вистачає для кворуму щоб сесія нарешті відбулась люди змушені перекривати дорогу! Дзвонили губернатору, він каже, що не має впливу на депутатів. З цим всім треба наводити порядок», - зазначає Саакашвілі.

Нагадаємо, лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі прибув в Смілу, що на Черкащині підтримати мешканців та закликав їх не бути пасивними і взяти владу в свої руки, щоб вирішити проблему з опаленням.