У Саакашвілі надали підтвердження відсутності боргу перед Мін’юстиції

Адвокати Михайла Саакашвілі спростували інформацію щодо нібито несплати ним судового збору, надали відповідний документ, який підтверджує відсутність боргу та заявляють про неправомірне внесення Саакашвілі до Єдиного реєстру боржників Мін’юстиції, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ». 

Сьогодні у ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що лідер РНС Михайло Саакашвілі опинився в Єдиному реєстрі боржників, який веде Міністерство юстиції. У «Главком» повідомили, що Державний виконавець Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби Києва Сергій Колодчук заявив про несплату судового збору в розмірі 320 грн, яку 22 вересня 2017 Мостиський районний суд Львівської області засудив стягнути з політика в дохід держави.

Адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заперечив ці твердження та оприлюднив фото квитанції про сплату даного збору Михайлом Саакашвілі.

«Після рішення Мостиського районного суду Львівської області, 27 жовтня Михайло Саакашвілі сплатив як штраф у розмірі 3400 грн так і судовий збір у розмірі 320 грн. Оприлюднена інформація про борг є неправдивою, у нас наявні необхідні квитанції, що засвідчують сплату», - запевнив Чорнолуцький.