У Рівному відбувся показ фільму «Україна, якій вдалося»

Актив Рівненської обласної організації партії  «РУХ  НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» розпочав інформаційно-мотиваційні зустрічі з прихильниками. Їх основна мета – дати вичерпні відповіді на всі питання щодо діяльності партії, які хвилюють небайдужих рівнян і мешканців області.


Про це повідомив член ради обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Гліб Олійник.


Як розповів Гліб Олійник, зустрічі проходять за участі 15-20 прихильників. Така камерність дає можливість кожному присутньому особисто поспілкуватись з місцевим активом партійного осередку і впевнитись в цілісності і прогресивності ідеології РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

 «Серія наших зустрічей почалась з  демонстрації фільму Михайла Саакашвілі “Україна, якій вдалося”. Люди з цікавістю поставились до такої події. Після перегляду виникла маса запитань стосовно майбутньої політики України, розвитку основних галузей економіки, залучення інвестицій. Фільм виявився вдалим інструментом для зацікавлення зневірених і на жаль дуже апатичних людей. Після перегляду і дискусії рівняни вийшли задумані і натхненні реальністю змін», - зазначив Гліб Олійник.

У свою чергу, Юрій Плоский, координатор Рівненської обласної організації РНС, зауважив:  “Люди прагнуть побачити ефективні та швидкі рецепти вирішення катастрофічної ситуації в Україні. Грузинські реформи часів Саакашвілі є є найкращою ілюстрацією реальності змін. Українці готові довіритись Михайлу Миколайовичу, як досвідченому лікарю. Хірургу, який провів сотні успішних операцій і здатний вилікувати хвору українську державу”