У РУСІ НОВИХ СИЛ може з’явитись новий член Ради партії

Політрада партії РУХ НОВИХ СИЛ підтримала кандидатуру підприємця та громадського діяча Івана Лозового у члени керівного органу РНС - Ради партії.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні 16 березня, затвердження кандидатури відбудеться ближчим часом на з’їзді партії, повідомляє прес-служба РНС. 

Кандидатуру Лозового запропонував Михайло Саакашвілі.

«Я народився в США, батьки із Сумської області. Вперше в Україну приїхав в 1990 році, працював волонтером в Народному русі України, був відповідальним за міжнародні зв’язки. Потім був делегатом Нашої України, але пішов звідти коли Ющенко зробив подання на призначення Януковича на посаду прем’єр-міністра, потім займався бізнесом. На початку минулого року пішов в РУХ НОВИХ СИЛ, займався розбудовою Подільського осередку партії, допомагаю партії фінансово. Перед нами стоять великі виклики, будемо над цим працювати», - розповів Лозовий. 

«Михайло особисто висловив довіру Лозовому. Іван Лозовий – класична ілюстрація ідей РУХУ НОВИХ СИЛ, він відмовився від американського громадянства і бореться в Україні. Велика честь боротись поруч з ним», - зазначив один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе.