У РНС вимагають зміни злочинної влади, яка встановлює диктатуру та викрадає людей

Реєстрація законопроекту про імпічмент президента, створення освітнього проекту для підготовки нового політичного класу, відставка скандального мера Сміли та постійне збільшення кількості українців, які не хочуть миритись з авторитарним режимом Президента.  

Про це йшлося сьогодні під час вже традиційного віче на площі під Верховною Радою за участі лідера РНС Михайла Саакашвілі, народних депутатів Юрія Дерев’янка, Сергія Лещенка, нардепа кількох скликань, політв’язня Степана Хмари та інших.

Член політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Іван Слободяник відзначив, що цього тижня громада міста Сміла на Черкащині, де люди замерзали через відсутність опалення разом з Михайлом Саакашвілі домоглась відставки в.о. міського голови, свою роботу розпочав освітній проект Boot camp «Політ-спартанці», у областях почали встановлювати інформаційні намети.

«Цього тижня ми бачили викрадення і побиття людей, ми бачили нові подробиці корупційних схем і розборок. І ми пересвідчуємось, що ми на правильному шляху і наше бачення вірне: цю владу потрібно змінювати», - наголосив Слободяник.


Народний депутат від партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Юрій Дерев’янко заявив, що влада повинна негайно надати інформацію про викрадених соратників Михайла Саакашвілі.

«Єдність всіх українців зараз важлива для грузинів, яких викрали та їх родин. СБУ разом з Нацгвардією визнали, що цих людей вони викрали. Ми маємо від імені сьогоднішнього віче вимагати від Президента, Голови ВБУ, Генпрокурора, Міністра Авакова, негайно надати інформацію де перебувають викрадені люди – журналіст, герої АТО, які воювали за те, щоб чобіт окупанта не був в Україні. Порошенко вибудовує авторитарний режим в Україні, йде шляхом Януковича і керується жадобою до збагачення і страхом того, що буде після того, коли він втратить владу. Щоб не втратити цю владу він намагається залякати людей, знищити антикорупційні органи, робити все, щоб ми були покірні, тихі і не реагували. Але ми всі маємо гідність – це те, що робить нас європейцями», - наголосив Дерев’янко.


Лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі заявив, що такі дії чинної влади свідчать про те, що вони відчувають, що скоро втратять цю владу.

«Вчора представники СБУ жорстоко побили мого водія, одесита, він зараз перебуває в лікарні. Якщо влада починає діяти такими методами, це означає, що вони знають, що наближається кінець. Результатом бездіяльності і корупційних схем цієї влади є те, що Україна – єдина країна в Європі яка за рівнем ВВП прирівнюється до африканських. Україні необхідно мінімум 12-13% економічного зростання, щоб пенсіонери мали нормальну пенсію, щоб молодь не втікала, а люди навпаки повертались сюди з-за кордону», - наголосив Саакашвілі.


Михайло Саакашвілі заявив, 3 грудня в Києві розпочнеться народний імпічмент, адже Україна потребує нової влади, яка допоможе країні розвиватись.

«В Смілі була брехлива БПП-шна влада, яка не створили нормальних умов для проживання громадян і вкрала гроші людей. Люди почали тиснути і відправили у відставку в.о. міського голови, там люди взяли владу в свої руки. Ніхто окрім самих українців їх не врятує. Народний імпічмент працює – і в Ріо-де-Жанейро, і в Кишиневі, і в Бухаресті, і в Смілі. І він буде працювати в Києві! Україна потребує термінового створення нової влади, нового Уряду, я готовий разом з вами зробити це, готовий очолити цей процес, очолити Уряд, якщо це потрібно. Є багато талановитих, працьовитих, патріотичних українців, які можуть керувати цією країною. Давайте працювати над новим майбутнім України», - відзначив Саакашвілі.

 «Пора припинити брехню, здирництво, але потрібно пам’ятати, що ця влада, яка є не від Бога, а від чорта сама добровільно цього не зробить, тому її треба попросити як це було в 2013-2014 роках. І не звертайте увагу на те, що розповсюджують базіки на абсолютно неукраїнських ЗМІ, намагаються маніпулювати і сіяти розчарування серед людей. Наше завдання – діяти і ефективно виконувати свій громадянський обов’язок», - додав Степан Хмара.

Впродовж віче транслювалось пряме включення з різних регіонів України – Тернопільщини, Закарпаття, Черкащини, м. Бердичів та інших, де активісти також збираються на підтримку мітингів, які проходять у Києві.