У РНС сформують публічний список депутатів та олігархів, які розкрадають крану - Слободяник (ВІДЕО)

Мирні протести з вимогою відставки Порошенка та зміни влади будуть продовжуватись, щоб врешті кожен олігарх, чиновник та депутат поніс персональну відповідальність за узурпацію влади і розкрадання країни. 

На цьому наголосив член Політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Іван Слободяник в ефірі на Радіо Свобода.

Слободяник нагадав, що вчора було безліч спроб зірвати Марш за майбутнє, втім тисячі активістів не піддались провокаціям і пройшли мирною ходою з парку Тараса Шевченка до Європейської площі.

«Те, що ми робимо, знаходить широкий відгук в суспільстві. І це ключова річ. Ми не піддались жодним провокаціям. Вони виставили конструкції на Майдані Незалежності, на які витрачено порядка 1 млн грн державних коштів, пробували зіштовхнути нас з іншими громадськими організаціями. Без пояснень нам заблокували встановлення сцени на Майдані, на що заздалегідь була подана заявка до КДМА, перекрили Хрещатик. Ми не пішли на жодний конфлікт», - зауважив Слободяник.

Він відзначив, що на Марші за майбутнє активісти наголосили, що керівники держави повинні нести персональну відповідальність за свої дії.

«Якщо хтось при владі думає, що можна просто красти і узурпувати владу – ні, за це все має бути персональна відповідальність. Цей режим тримається на кількох олігархах і ряді депутатів, які виконують функцію впливу на ВРУ. Має бути персональна відповідальність. Ми повинні мати списки людей, які підтримують розвиток демократії, і які проти, лакмусовим папірцем тут буде закон про імпічмент», - зазначив Слободяник.

Він наголосив, що 18 лютого активісти знову вийдуть на Марш аби вимагати відставки Порошенка.

«Вимога дуже важлива, парламент має підтримати його відставку, або Порошенко має сам піти. Дострокові вибори у парламент за умови присутності Порошенка, який контролює весь силовий блок не дадуть змоги зайти у Верховну Раду новим людям. Ми будем продовжувати протест, хоча в цих реаліях це дуже важко, адже на наші протести одразу йде реакція влади – так і сьогодні апеляційний суд відмовив Саакашвілі у додатковому захисті», - переконаний член РНС.

Слободяник додав, що Михайло Саакашвілі не має президентських амбіцій, а основна мета РУХУ НОВИХ СИЛ – реальні зміни в країні.

«Іншої людини такого рівня, яка б заявляла про вакханалію в системі держуправління і економіки немає. У Саакашвілі немає президентських амбіцій, він не може бути в парламенті. Його мета і всієї партії РНС – змінити країну і увійти в історію як люди, яким це нарешті вдалось», - пояснив Слободяник.

Нагадаємо, 4 лютого тисячі українців вийшли на Марш за майбутнє з основною вимогою – відставка Президента Порошенка. Активісти оголосили про початок масштабної кампанії з мирного усунення від влади олігархів та корупціонерів.