У РНС почали готуватись до виборів (ФОТО)

У м. Ірпінь на Київщині розпочалось триденна навчальна програма «Стратегія перемоги на виборах та побудова виборчої структури РНС» для членів партії РУХ НОВИХ СИЛ та її прихильників. 

Про це повідомила прес-служба РНС.

Участь у навчальній програмі беруть члени Ради партії РНС Юрій Дерев’янко, Михайло Саакашвілі (відеозв’язком), Ольга Галабала та Давід Сакварелідзе.

У перший день навчання, 20 липня, учасники отримають унікальні знання та досвід з основ лідерства та формування команд горизонтального типу, а також про міжнародний досвід організації виборчого процесу.

21 липня Ольга Галабала розповість про стратегію виборчої кампанії РНС, а Володимир Ланда – про правила формування виборчого списку РНС. Також буде подана інформація про міжокружні та окружні штаби, їхню структуру, завдання та розподіл повноважень.

Антон Соболівський розповість про пошук агентів змін та їхню мотивацію. Усі учасники навчань слухатимуть не лише виступи тренерів, але й матимуть практикуми.

22 липня відбудуться тренінги по комунікації та роботі в соціальних мережах та робота в командах міжокружних штабів.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко заявив, що РУХ НОВИХ СИЛ обов’язково братиме участь у президентських і парламентських виборах в 2019 році.