У РНС озвучили план проведення народного імпічменту

Чинна влада на чолі з президентом Порошенко перейшла межі закону і здорового глузду, спрямовує всі сили на те, щоб знищити опозиційні сили і не дати змоги українцям боротись за краще майбутнє. Про це свідчать численні факти переслідувань активістів, відкриття проти них надуманих кримінальних справ, видворення з України соратників Саакашвілі, вилучення агітпродукції про проведення маршу 3 грудня. А тепер влада вирішила взятись особисто за лідера РНС та дала розпорядження його арештувати. Всупереч цьому, РУХ НОВИХ СИЛ розгортає велику кампанію за прийняття законопроекту про імпічмент та висловлення недовіри президенту. 

Про це йшлось сьогодні під час прес-конференції представників та прихильників партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі», повідомляє прес-служба партії. 

Михайло Саакашвілі заявив, що сьогодні йому стало відомо, що Порошенко дав розпорядження Луценку його заарештувати. 

«Порошенко перейшов межу і дав розпорядження мене заарештувати за спробу начебто державного перевороту і за видумані проти мене справи за час мого перебування в Одесі. Це розпорядження він дав Луценку, і вони мають мене арештувати впродовж 3 днів ще до акції 3 грудня, щоб не дозволити її провести. Вони підняли неіснуючі справи проти мене в часи моєї роботи в Одеській ОДА. Вони затребували зразки мого голосу з метою сфальсифікувати мою розмову чи якісь переговори, вони хочуть залякати людей і до 3 грудня мене посадити», - заявив Саакашвілі. 

Керівник юридичної служби РНС Руслан Чорнолуцький розповів про факти спроб завадити проведення акції 3 грудня. 

«Це влада робить системно, впродовж останніх днів у Кривому Розі при отриманні агітпродукції відбулись провокаційні дії з боку скоріш всього правоохоронних органів, підкинули білий порошок, у Житомирі агітпродукцію з «Нової пошти» забрав невідомий за підробленими документами нашого активіста Харченка. 27 листопада Маріупольським судом трьох учасників АТО арештували на 60 діб, раніше 7-ох грузинів соратників Саакашвілі незаконно видворили з України. Влада хоче створити штучні кримінальні справи проти активістів РНС. Влада перейшла межі закону, вона в незаконний спосіб розправляється з мирними людьми», - наголосив Чорнолуцький. 

"Вчора до мене підійшли люди і порадили дистанціюватись від цього руху, тому що є директива найближчим часом відправити Саакашвілі додому, а слідом за ним матимуть проблеми і попадатимуть в СІЗО ті, хто біля нього зараз знаходиться. І ми всі бачимо, що зараз відбуваються залякування. Але ми не боїмось, і віримо що є закон і є справедливість», - додав член політради партії РНС Іван Слободяник. 

Член Ради партії РНС Ольга Галабала наголосила, що з 3 грудня активісти розпочнуть велику кампанію з двома вимогами - прийняття законопроекту про імпічмент та висловлення недовіри Порошенку. 

«Те, що зараз відбувається - третя хвиля репресій проти громадських активістів. Перша була після повернення Михайла Саакашвілі в Україну, друга - після акції 17 жовтня. 17 листопада, коли фактично всі вимоги мітингувальників були проігноровані, ми сказали що нашою основною вимогою буде прийняття закону про імпічмент, який зареєстрував нардеп Юрій Дерев’янко. Ми почали підготовку до маршу 3 грудня за прийняття цього законопроекту і всенародного голосування за висловлення недовіри Порошенку. Це голос не матиме юридичної сили, але покаже скільки людей не довіряють йому. Нами вже сформовано більше 150 штабів по всій Україні, які готуються до маршу, почали розповсюджувати газети, проводити голосування. Газети стали вилучати, адже в них написано про корупційні схеми Порошенка, як він обманював і грабував українців. З 3 грудня ми плануємо розпочати велику кампанію з 2-ма вимогами – прийняття закону про імпічмент і висловлення недовіри Петру Порошенку», - відзначила Галабала.

Екс-віце-прем’єр міністр України, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий наголосив, що чим швидше ця влада піде, тим швидше в Україні вдасться подолати економічну та політичну кризу. 

«Ніхто в країні не може обмежувати права громадян, позбавляти громадянства, те що відбувається є злочинним і ніхто не уникне відповідальності за це. Ця влада веде нас до розвалу держави, криза, соціальне невдоволення, злиденність обурюють людей і змушують виходити на акції. Ситуація в країні стає некерованою, і це прямий наслідок дій влади. Чим швидше ця влада піде, тим швидше ми відновимо соціально-економічні інститути і подолаємо політичну кризу», - зазначив Лановий. 

«Є одна людина в країні яка перед Конституцією не така рівна як всі - це президент. Він впливає на суди, адміністрації, на ситуацію на фронті і ми бачимо яка критична зараз ця ситуація. Закликаю людей не бути пасивними, виходити на акції і домагатись змін. А владу закликаю не вдаватись до репресій і не робити з нас демонів. Ми не хочемо крові, ми хочемо жити в державі, в якій закон понад усе», - додав Ігор Мазур «Тополя». 

Михайло Саакашвілі закликав українців не боятись, виходити на акцію 3 грудня, а у разі його арешту – мирними пікетами блокувати органи місцевої влади, СБУ та прокуратури.  

«Звертаюсь до людей: у випадку мого арешту не боятись, а мирним пікетом блокувати адміністрації, приміщення СБУ, прокуратури. Ви маєте прийти на марш 3 грудня, це ваш марш, а не марш Саакашвілі, марш за майбутнє України. Це ВАШ шанс. Кучмізм в Україні закінчився, Україна не Росія і методи Путіна тут не пройдуть, український народ цього не дозволить. І чи з СІЗО, чи з Грузії я буду продовжувати боротись за краще майбутнє України.», - звернувся до українців Саакашвілі.