У РНС назвали заяви про зв’язок з Курченком проявами шизофренії Порошенка

Влада, яка ще кілька тижнів заявляла про фінансування акцій протесту Коломойським сьогодні хоче пов'язати Михайла Саакашвілі та РУХ НОВИХ СИЛ з Курченком і Януковичем. Це повна шизофренія і спроба вбити віру людей у протести.  

На цьому наголосила член Ради партії РНС Ольга Галабала на площі під Верховною Радою. 

Ольга Галабала нагадала, що єдина людина в країні, яка знаходиться поза законом, яку не можна не те що арештувати, не можливо розслідувати її злочини - це Петро Порошенко.  

"Вони навіть заборонили в Парламенті створювати тимчасову слідчу комісію, щоб розслідувати його злочини. Я впевнена, що саме закон про імпічмент розв'яже руки Парламенту, щоб розслідувати злочини Президента і цивілізованою процедурою, яка є у всіх країнах Європи. Імпічмент президента відбувся в Румунії, Бразилії, інших цивілізованих країнах світу, які не хочуть крові заради того, щоб скинути чергового узуратора", - зазначила Галабала.  

Цю та інші вимоги мітингувальнів, як відзначила Галабала, влада називає державним переворотом.  

Галабала зазначила, що сьогодні о 12 год Луценко виступив із заявою про те, що ніби цей протест та мітингувальників під ВРУ фінансує Курченко у змові з Януковичем.

"Останні два тижні Рух "Визволення" і "Донбас" блокують нафтопровід, вкрадений Курченком, Медведчуком і Порошенко, який приносить їм 100 млрд грн прибутку. Порошенко звинуватив нас у зв'язках зі своїм бізнес партнером Курченком. Нас, хто першими оприлюднив інформацію про корупційні схеми з Курченко і написав про це НАБУ, хочуть пов'язати з Курченком! Це повна шизофренія і інструмент для того, щоб вбити нашу віру в цей простест. Впродовж останнього місяця вони заявляли, що нас фінансує Коломойський!! Що, тепер Курченко?" 

Галабала закликала не піддаватись маніпуляціям і далі домагатись змін в країні. 

За її словами, люди не повинні чекати до чергових виборів у 2019 році за старими правилами - без нового виборчого законодавства, антикорупційного суду, без зняття депутатської недоторканності в країні нічого не зміниться.

"Нічого не зміниться, просто інші морди зайдуть в Раду. Ми маємо дотиснути зміну правил", - заявила Галабала. 

Член Ради партії РНС Давід Сакварелідзе закликав людей об'єднуватись і сказати владі, що народ більше не буде терпіти. 

"За свої 36 років такої кількості відчайдушних героїв як сьогодні я не бачив. Дуже важливо сьогоні зібратись, об'єднатись, розбудити друзів, родичів, всіх тих хто втратив віру, хто хоче їхати на заробітки за кордон, щоб вони сьогодні стали з нами тут і голосно, цивілізовано заявили, що Україна не Росія і вона цього терпіти не буде. До нас їдуть всі регіони – Кривій Ріг, Одеса, Львів, Київ піднімається. Порошенку знесло дах після нашого цивілзованого Маршу за імпічмент. Українцям надоїло обирати президентів, які стають не гарантами Конституції, а гарантами корупції. Багатотисячна Нацгварія сьогодні нічого не могла зробити з українцями, в яких є віра і надія, і це у нас не заберуть", -заявив Сакварелідзе.