У поліції відхрещуються від демонтажу наметового містечка і викрадення речей активістів

У Печерському відділенні поліції відхрещуються від демонтування наметового містечка біля Верховної Ради та заявляють, що не мають відношення до вивезених наметів та речей активістів. 

Про це повідомив адвокат Павло Богомазов, інформує прес-служба партії «РУХ НВОИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Павло Богомазов подав адвокатський запит до Печерського відділення поліції щодо інформації про місце перебування речей, які 3 березня насильницьким шляхом забрали у активістів та відвезли у невідомому напрямку.

 «У відділенні мені сьогодні сказали, що вони нічого не забирали, сказали звертайся до комунальників, до печерської адміністрації і т.д.Нас вважають за бидло. Вони прикриваються папірцями, якимись придуманими або мертвими нормами права, викрадають людей, на чорне кажуть біле і кажуть, що нікого не викрадали. Піддроблюють підписи, ми приходимо в полцію і вони кажуть, що не вбачають складу злочину. Поліція каже, що ніхто наметове містечко не демонтував, а хто це зробив, вони не знають», - розповів Богомазов.

«На жаль, такими діями державні органи, порушуючи права людей, навпаки підігрівають їх до фізичних способів впливу на державні ограни та посадовців. Не вішаймо носа, гуртуймося, та разом борімося з ними. Тому що тільки так можна добитись елементарної справедливості», - закликав Богомазов.

Нагадаємо, юристи РУХУ НОВИХ СИЛ допомогли постраждалим під час розгону наметового містечка подати до поліції заяву щодо їх незаконного затримання, тримання у відділку поліції, нансення тілесних ушкодженнь, викрадення майна. Крім того, юристи подали заяву до Печерського управління поліції з вимогою надати інформацію та відповідні копії документів, на підставі яких працівниками національної поліції було здійснено демонтаж наметів та іншого рухомого майна біля Верховної Ради; надати копію протоколу вилученого майна та інформацію про місце перебування та процесуальний статус наступних речей.