У поліції хочуть завадити проведенню Маршу за відставку Порошенка по Хрещатику і на Майдані

Сьогодні надійшов лист від Національної поліції про те, що «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» не може провести завтрішній Марш з вимогою відставки Порошенка по Хрещатику і на Майдані, бо дві інші організації там проводять свої акції. 

Про це повідомила одна з лідерів партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Ольга Галабала на своїй сторінці у Фейсбук. 

Галабала відзначила, що за дивним збігом обставин,весь Майдан заставили дивними конструкціями, які вже охрестили новою «йолкою», а сам Хрещатик і Майдан буде зайнятий іншими акціями.

"Замість того, щоб забезпечити громадський порядок, поліція наполягає, щоб наша акція протесту не рухалася по Хрещатику і не проводилася на Майдані.Ще цинічніше, що встановлення цих конструкцій обгрунтовують підготовкою до річниці розстрілу Небесної Сотні. Від цього дуже гидко. Коли іменами людей, які боролися за свободу прикриваються, щоб цю свободу придушити", - обурилась Галабала.

Нагадаємо, цієї неділі, 4 лютого о 12 год відбудеться Марш за майбутнє. Основна вимога мітингувальників – відставка Порошенка, а також вибори нового парламенту та формування нового Уряду. Активісти попрямують з парку Тараса Шевченка до Майдану Незалежності, де проведуть народне віче. За колоною людей з парку до Майдану вирушить «автомарш».