У Полтаві вимагають скликати облраду і засудити напад на наметове містечко під Радою (ДОКУМЕНТ)

У Полтаві Народне Віче засудило штурм наметового містечка під Верховною Радою і ухвалило резолюцію зібрати позачергову сесію облради та засудити свавілля влади, яка жорстко придушила мирний протест громадян. Про це повідомив в.о. координатора РУХУ НОВИХ СИЛ Полтавщини Євген Ліпатов. Понад сто людей зібралися на площі біля ОДА щоби висловити своє обурення політичними репресіями.

«Порошенко повністю узурпував владу та почав застосовувати силові методи задля збереження власного олігархічного режиму. Він вважає що люди в цій країні нічого не варті. Порошенко вважає що побиттям людей він зможе зупинити хвилю протесту проти нинішної барижної влади.», - зазначив Ліпатов.

«ВИМАГАЄМО негайного звільнення всіх ув’язнених протестувальників, негайного припинення всіх репресій проти протестного руху, а всіх причетних до побиття і приниження гідності протестувальників притягнути до кримінальної відповідальності.
ВИМАГАЄМО негайної відставки міністра Внутрішніх справ А.Авакова та Генерального прокурора України Ю.Луценка.
ВИМАГАЄМО негайної відставки уряду, який вважаємо проолігархічним і таким, що призвів до погіршення життя людей.
Від П.Порошенка ВИМАГАЄМО негайно подати у відставку, як президенту, який не виконав свої предвиборчі обіцянки, перетягнув на себе не властиві його посаді повноваження, збільшив під час війни свої статки, тоді як абсолютна більшість українців збідніли та незадоволені рівнем свого життя», - йдеться у Резолюції.

Активіст додав, що наразі проводиться збір підписів депутатів облради, які можуть ініціювати таке позачергове засідання.
«Нас підтримали опозиційні демократичні сили, що представлені у обласній раді, тому я сподіваюся, що ми зможемо зібрати необхідну кількість підписів і проведемо це засідання. В будь-якому разі, ми будемо продовжувати нашу боротьбу і закликаємо всіх вийти на мирну акцію протесту 18 безезня», - сказав Ліпатов.Нагадаємо, що 3 березня у Києві відбувся штурм наметового містечка під Верховною Радою. Активістів було побито та затримано, частину з них відвезли до Печерського частину до Шевченківського райвідділень поліції, деякі люди потрапили до лікарні.
Свавілля діючої  влади викликали низку протестів у різних містах України. Зокрема мітинги відбулися на Вінниччині, Дніпропетровщині, Луганщині.