У Полтаві активістів РНС не пустили до будівлі ОДА

У Полтаві активістів РУХУ НОВИХ СИЛ не пустили до приміщення ОДА, куди вони прийшли, щоб зареєструвати звернення з вимогами  до влади. Люди вимагають  припинити політичні репресії та переслідування опонентів, а також покарати винних у незаконному викрадені та екстрадиції Михайла Саакашвілі.

Про це повідомив координатор РНС області Ігор Сорока.

«Ми провели акцію на підтримку Михайла Саакашвілі,  а потім вирішили зайти до будівлі ОДА, щоб зареєструвати наше звернення від ініціативної групи. Проте, виявилось, що вільному доступу до держадміністрації перешкоджають не тільки міцні двері, а й залізні турнікети. Тому ми вирішили долучити до нашого звернення вимогу відновити вільний доступ громадян до органів державної влади»,  - розповів Сорока.


Активіст додав, що частина людей змогла потрапити до приміщення і зареєструвати документ, проте ніхто з керівництва ОДА не забажав зустрітися з людьми, посилаючись на відсутність попереднього запису.«Ситуація з Полтавською ОДА  - це лише окремий випадок того, що відбувається в усій країні і красномовно свідчить про суцільне обмеження громадянських прав. Учора у центрі столиці було зухвало викрадено Михайла Саакашвілі, а сьогодні ми бачимо, як влада на місцях ховається від людей за турнікетами. Треба визнати: ми вже дано не живемо у демократичній країні. Проєвропейська риторика діючої влади - лише недолугий фарс. Насправді ми все частіше стикаємось з репресивною машиною, якою керують на найвищому рівні влади. Тому ми мусимо покласти цьому край!», - наголосив Сорока.
Наприкінці акції під ОДА активісти РУХУ НОВИХ СИЛ закликали всіх присутніх прийти на Марш за відставку Порошенка, який розпочнеться під будівлею Полтавської ОДА, 18 лютого о 12 годині.

Нагадаємо, що в містах України відбуваються численні акції на підтримку Михайла Саакашвілі і з вимогою покарати винних у його зухвалому викрадені і екстрадиції.