У Полтаві активісти РНС закликають нардепів від Полтавщини підтримати імпічмент Порошенка

У Полтаві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ закликали громадян звертатися до нардепів від Полтавщини, аби ті поставили свої підписи і підтримали постанову про імпічмент  одного з лідерів РНС, нардепа Юрія Дерев'янка. Мітинг за відставку Порошенка активісти провели під Полтавською облдержадміністрацією. Про це розповів в.о. координатора РУХУ НОВИХ СИЛ Полтавщини Євгеній Ліпатов.

"Нещодавно ми отримали відповідь на нашу петицію про закон про імпічмент, яку реєстрували на сайті Верховної ради . Як нам відписали – то не потрібно окремого закону про імпічмент, процедура уже прописана у регламенті. Для того, щоб її ініціювати – потрібно 226 підписів нардепів. Тому ми хочемо звернутись до людей, щоб ішли на прийом до наших полтавських нардепів – Сергія Капліна, Юрія Бублика і просили їх, щоб ті поставили підписи під цим документом. Юрій Дерев’янко уже зареєстрував проект постанови, у нього є підписний лист, хай підходять, ставлять в підписи.», - зазначив Ліпатов.

Також активісти роздавали перехожим листівки з інформацією про корупційну оборудку Порошенка в результаті якої він отримав хабара у розмірі 10 млн доларів.

Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора.

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.

У Чернівцях відбувся автопробіг з вимогою відставки міського голови, губернатора області та президента Петра Порошенка.

У Миколаєві люд и вийшли до ОДА з вимогою відставки Порошенка.

В Ужгороді активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели інформаційний семінар «Вся правда про Президента» під час якого дали роз'яснення щодо подій, зафіксованих на плівках Оніщенка.

В Одесі під час акції за відставку Порошенка відбувся телеміст з лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі

У Херсоні акцію з вимогою відставки Порошенка провели під будівлею ОДА.

У Тернополі громадяни засудили корупційні дії місцевої влади, а також вимагали відправити у відставку Петра Порошенка.

На Львівщині ініціювали збір заяв щодо порушення кримінальної справи проти Порошенка.