У Одесі зустрічі Саакашвілі з громадою не завадило навіть навмисне відключення світла

Попри численні спроби зірвати зустріч Михайла Саакашвілі з мешканцями Одеси, лідер РУХУ НОВИХ СИЛ поспілкувався з містянами та розповів своє бачення подальшого розвитку Одещини та всієї України. Зрештою, зустріч перетворилася на відверту щиру дискусію. Спілкування не припинилося навіть тоді, коли у всій будівлі зникло світло і довелося вести розмову при світлі ліхтариків і мобільних телефонів.

Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ в Одесі Денис Плаксієнко.

Від самого початку було оголошено про зустріч з Михайлом Саакашвілі у залі готелю «Чорне море». Однак адміністрація без пояснень причин скасувала домовленість про оренду зала. Зустріч терміново перенесли до клубу «Палладіум» та вже за пів години власнику і керівництву клубу надійшли погрози про закриття закладу. Тому у приміщені теж було відмовлено.

«Тоді стало зрозумілим, що за активістами ведуть стеження. Організаторам довелося до останнього тримати у таємниці нове місце зустрічі. Кілька сотень прихильників Михайла Саакашвілі чекали на інформацію у холі готелю «Чорне море», і хоча ми відразу пояснили, що не маємо жодного наміру порушувати порядок, було зрозуміло, що ніхто не чекав такої кількості людей», - розповів Плаксієнко.

Зрештою, зустріч з Михайлом Саакашвілі відбулася у готелі «Гагарін Плаза». На початку Саакашвілі продемонстрував присутнім фільм про те, якою може бути Одеса, якщо втілити у життя всі його плани розвитку міста. А саме: відкрити швидкісну залізницю і кілька автобанів. Однак світло у залі раптово згасло. |Як з'ясували активісти, вимкнути живлення наказала адміністрація готелю, а вдруге в темряві опинилася вже вся багатоповерхова будівля «Гагарін Плаза».

«Треба сказати, що відсутність світла надала цій зустрічі особливої атмосфери та камерності. Людям довелося ще більше згуртуватися біля Михайла Саакашвілі і говорити без мікрофону. Це додало усім присутнім невимушеності і обговорення стало ще більш жвавим і відвертим. Ніщо не може завадити людям, які хочуть почути один одного і правду про те, що відбувається в країні», - зазначив Плаксієнко.

Плаксієнко додав, що жодних спроб звільнити приміщення під час зустрічі з Михайлом Саакашвілі ніхто не робив. Адже міська влада добре знає, що одесити добре вміють відстоювати свої права і свободи.

«Ситуація з виступом Саакашвілі у Одесі свідчить лише про одне - влада боїться, що хтось може відкрити людям очі і розпочати реальні зміни в країні. Це зламає усю систему олігархічних кланів і договірняків, які існують сьогодні усюди. Однак цей наш досвід добре показує, що будь які перепони можна здолати і знайти шлях навіть у повній темряві, куди так настирливо намагаються занурити все наше суспільство», - підсумував Плаксієнко.

Нагадаємо, що раніше Михайло Саакашвілі зустрівся з активістами та прихильниками РУХУ НОВИХ СИЛ у м. Дніпро.