У наметовому містечку біля Ради презентують законопроект про імпічмент

У четвер, 2 листопада о 12:00 у Лекторії під куполом на Площі Конституції біля Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) відбудеться презентація законопроекту № 7248 «Про Президента України та порядок припинення його повноважень», зареєстрованого в парламенті 31 жовтня. 

Про це заявив автор законопроекту, один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ нардеп Юрій Дерев’янко в ефірі Радіо Свобода.

За словами народного депутата, метою даного законопроекту є усунення прогалин в чинному законодавстві, які дозволяють главі держави діяти всупереч Конституції та інтересів народу України.

«Завтра у нас буде велика презентація цього законопроекту. Цей законопроект є дуже важливий. Це законопроект, який врегульовує діяльність Конституційної інституції - Президента України, а також припинення його діяльності, припинення його повноважень у випадку порушення закону, державної зради чи іншого злочину», - повідомив Дерев’янко.

Він додав, що з моменту запровадження Конституції 1996 року не було жодного законопроекту, який врегульовував би діяльність Президента України.

«Ми маємо закон про Регламент Верховної Ради, закон про Конституційний суд, які регулюють діяльність цих органів. А про Президента і про припиненя його діяльності ми не маємо закону», - підкреслив парламентар.

«Тому це дуже важливий закон, який має бути, щоб ми не допускали узурпації влади Президентами. Адже кожний президент, який узурповував владу, приводив на превеликий жаль, країну до революцій», - зазначив народний депутат.