У Миколаєві Юрій Дерев’янко ініціював створення бази для підготовки спортсменів з лижного фрістайлу.

До Миколаєва має повернутися олімпійський спорт: місто корабелів знову буде всеукраїнським центром з підготовки спортсменів з лижного фрістайлу. Про це заявив народний депутат, кандидат у президенти України, один з лідерів «РУХ НОВИХ СИЛ» Юрій Дерев’янко під час візиту до Миколаєва.

«Я не бачу жодних перешкод, щоб відбудувати у Миколаєві базу для підготовки спортсменів олімпійського рівня та запрошувати атлетів з усього світу. Я цілком підтримую цю ініціативу і готовий всебічно допомагати. В мене буде розмова з головою Миколаївської облдержадміністрації, хочу знати його позицію з цього питання, буде розмова з профільним міністерством. Ми маємо запропонувати кращий у Європі проект та втілити його у життя», – зазначив нардеп.


Під час візиту нардеп відвідав водно-спортивний комплекс «Спартак», який діюча роками олігархічна влада перетворила з палацу спорту на руїни. Про долю об’єкту кандидату у президенти розповіли батько олімпійського чемпіона з фрістайлу Олександра Абраменка та члени громадського комітету з порятунку спортивного комплексу. За словами спортсменів, до занепаду спорткомплекс місцеві можновладці довели свідомо – щоб забрати у громади собі на користь у приватну власність, Громадські активісти наголосили, що бажання передати дітям та підліткам свої знання є у багатьох спортсменів та тренерів з різних видів спорту. Справа за тим, щоб було місце, де тренувати та виховувати покоління майбутніх олімпійців та чемпіонів, які будуть прославляти спортивними досягненнями Україну.Юрій Дерев’янко запевнив, що Миколаїв отримає спорткомплекс світового рівня для підготовки фрістайлістів та спортсменів по суміжним видам спорту.  

Слова нардепа стали надією та стимулом не опускати руки батькам юних спортсменів, які разом з тренерами прийшли до громадської приймальні народного депутата, що відкрилася у Миколаєві. Це перша громадська приймальня кандидата в президенти на Південному Сході України. Звернутися до Юрія Дерев’янка тут можуть не тільки мешканці Миколаєва та області, але й люди з сусідніх областей. Знаходиться приймальня за адресою: м. Миколаїв,проспект Центральний, 116.