У Миколаєві влада намагалася зірвати Марш за відставку: пригнали трактори і військовий оркестр

У Миколаєві влада намагалася завадити Маршу за відставку Порошенка за допомогою тракторів та військового оркестру. Коли люди прийшли  на Соборну  площі, вони побачили там комунальну техніку та намет з звукопідсилювальною апаратурою. Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаєва Ігор Фінкельштейн.

"Влада назвала це «парадом комунальної техніки». І це в той день, коли в місті було оголошено штормове попередження! Основним завданням цього «параду без глядачів» було перешкодити мирній акції, що проводиться миколаївської організацією «Руху Нових Сил» Михайла Саакашвілі. Крім так званого параду,  практично в цьому ж місці і в цей же час,  проводилося ще два масових заходи, хоча заявка на марш була подана завчасно - за два тижні», - наголосив Фінкельштейн.


Однак, незважаючи на погодні умови  витівки влади, на місці Миколаївського Майдану була встановлена ​​агітаційний намет РУХУ НОВИХ СИЛ, де кожен бажаючий міг поставити свій підпис за відставку П.Порошенка. Крім цього, вперше проводилося опитування про підтримку Народного Президента. Учасники опитування мали можливість вписувати три прізвища людей, яких би вони хотіли бачити в подальшому на чолі держави.

Мітинг почався з виконання державного гімну. Але комунальники навіть не спробували приглушити звук своєю потужною апаратури, основним завданням якої було «глушіння» того, що відбувається на акції за відставку. Перед присутніми виступили активісти миколаївського РУХУ НОВИХ СИЛ.Як зазначив Фінкельштейн, основний лейтмотив виступів - Україна перетворюється на поліцейську державу. За минулі чотири роки після Революції реальні реформи відсутні. Єдиний шанс врятувати країну від сповзання в прірву - це добровільна відставка Президента П.Порошенко.Після закінчення мітингу учасники акції вишикувалися в колону і рушили по центральній вулиці Миколаєва. В руках вони тримали банери «Вимога №1 відставка Порошенка», «Україна без бариг» та інші. Люди скандували «Банду геть», «Порошенка на нари», «Миколаїв, вставай».

«На шляху ходи нас зустріла чергова «йолка Януковича» у виконанні місцевих властей. Навпаки Каштанового скверу влада не зуміла нічого придумати розумніше, як поставити конструкції для нібито показових спортивних виступів. І це не дивлячись на мороз і ожеледь», - сказав Фінкельштейн.

«Марш повинен був закінчитися біля обласного будинку культури. І тут влада, схоже, переграла саму себе. На ганку ОБК розташували військовий оркестр. І коли колона «Руху Нових Сил» вийшла на площу перед Будинком культури, оркестр, по команді одного з керівників обласного управління культури, грянув бравурні марші. Варто зазначити, що жодного слухача в цей момент біля оркестру не знаходилося. Тепер варто здогадуватися, чи то чиновник так виконував вказівку теперішньої влади, то чи хотів висловити свою підтримку майбутній владі», - розмірковує Фількенштейн.

Марш за відставку закінчився прийняттям Всеукраїнської резолюції. Як зауважив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаївщини, як тільки учасники акції залишили Соборну площу, тут же її покинула й комунальна техніка. Те ж саме відбулося і зі спортивними декораціями. Військовий оркестр також  розійшовся разом з учасниками акції .

Зазначимо, що 18 березня 2018 року Марш за відставку Порошенка відбувся у 50 містах України. Люди вимагали від Порошенка добровільно піти у відставку. Серед інших вимог: ухвалення закону про імпічмент, скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і зміна виборчого законодавства.