У Миколаєві РУХ НОВИХ СИЛ вимагає відставки голови ОДА Савченка

РУХ НОВИХ СИЛ Миколаївщини готовий до безстрокової акції протесту до тих пір, поки не буде відправлений у відставку голова ОДА Олексій Савченко. Про це заявив координатор РНС Миколаєва Андрій Толпєкін. Також активісти взяли участь у пікеті ОДА, який відбувся у Миколаєві. Причиною громадського обурення проти влади стало самогубство в.о. директора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» Владислава Волошина.

«Дії будуть лише тоді, якщо ми будемо стояти тут день і ніч. Тоді можновладці зрозуміють, що далі так жити не можна. Ми будемо стояти тут доти наші умови не будуть виконані, а саме: відставка Савченка і неупереджене розслідування обставин самогубства Волошина. Я думаю, було б логічно, як би Савченко пішов би на діалог. Однак нехай сам вирішує», - зазначив Толпєкін.

Активіст наголосив, що протести мають виключно мирний характер і адресовані у першу чергу президенту Петру Порошенку.

«У нас тільки мирні протести, які відбуваються в межах діючого законодавства. Я впевнений на сто відсотків, шо президент Порошенко їх почує і почує ту силу, яку ми представляємо», - сказав Толпєкін.

Зазначимо, що 18 березня,  у Миколаєві, у власній квартирі скоїв самогубство шляхом вистрілу з бойового пістолета учасник АТО,  29-ти річний тимчасово виконуючий обов'язки директора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» Владислав Волошин.

Також у Миколаєві відбувся Марш за відставку Петра Порошенка.