У Миколаєві поліцейський жорстоко побив члена партії РНС

У Миколаєві поліцейський жорстоко побив члена партії РУХУ НОВИХ СИЛ та керівника штабу Юрія Дерев'янка в Миколаївській області Руслана Жовтоножко. 

Про це повідомила прес-служба РНС.

Руслан - директор Миколаївського ліцею торгівлі. У минулому році, попри супротив місцевих царьків, виграв конкурс на посаду. Коли взявся до роботи почали з’ясовуватися чисельні факти корупції попередників: частина державного майна була привласнена, частина за копійки здана в оренду. Коли став розбиратися та оприлюднювати факти - почалися погрози, чисельні перевірки, чорнуха у ЗМІ. Згодом пропонували домовитися - теж не вийшло.

1 серпня Жовтоножко офіційно у відпустці, але, як завжди був на роботі. Посеред білого дня до нього у кабінет зайшов дільничний. Не представився, не назвав причину візиту - одразу почав бити. На крики збіглися працівники ліцею, викликали поліцію. Коли нарешті доїхали патрульні приїхав і начальник поліції і сказав: Нічого не доведете.

В результаті побиття у Руслана Жовтоноженка - закрита черепно-мозкова травма, численні забої.

Нагадаємо, 31 липня у Бердянську 31 липня пострілом у спину вбили учасника АТО і громадського активіста Віталія "Сармата" Олешка.

В цей же день у Херсоні невідомий облив кислотою громадську діячку і політтехнолога Катерину Гандзюк, яка є керуючою справами виконкому міської ради. У жінки 35% тіла в опіках.