У Миколаєві пікетували ОДА, вимагаючи відставки Порошенка


В Миколаєві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели перед будівлею ОДА пікет з вимогою притягти до відповідальності всіх причетних до подій, зафіксованих на «плівках Оніщенка», а також з вимогою відставки Петра Порошенка.

Як повідомив міський координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаєва Андрій Толпекін, часники акції встановили намет  з написом «Імпічмент». В руках активісти тримали плакати з написами: «Україна без бариг», «Порошенко, ми не твоя країна», «Ми не твій народ».


«Вже є безліч доказів, які свідчать про те, що в найвищих щаблях влади відбуваються корупційні діяння. Також хочу зазначити, що на сьогодні не один топ-посадовець не сидить за гратами. Є тільки затримання, а потім їх відпускають на волю. Наша акція - це спроба привернути увагу всіх до того, що відбувається у нашій країні. Ми вимагаємо, щоб відбулися позачергові вибори президента в нашій країні», - наголосив Андрій Толпекін.


Крім активістів РУХУ НОВИХ СИЛ до акції долучилися представники ГО «Соціал-Національна Асамблея». Виступаючи виказали своє обурення корупцією, яка пронизала країну від президента до посадовців нижчих рівнів. Проти України наразі воюють два вороги: зовнішній на фронті і внутрішній - тотальна корупція. Відставка президента і проведення дострокових виборів можуть вивести країну з кризи,  вважають активісти.

По завершенню акції всі бажаючі мали змогу поставити свій підпис під заявою на ім'я Генерального прокурора України про можливий кримінальний злочин президента України Петра Порошенка та з вимогою відкрити кримінальне впровадження.Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.
Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора.

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.

У Чернівцях відбувся автопробіг з вимогою відставки міського голови, губернатора області та президента Петра Порошенка.