У Миколаєві облрада проігнорувала вимоги активістів і не проголосувала за недовіру голові ОДА Савченку

У Миколаєві голова облради проігнорувала вимогу громадських активістів включити до порядку денного питання про недовіру голові ОДА Олексію Савченку і закрила засідання. Раніше голови фракцій Миколаївської облради ухвалили рішення провести позачергову сесію,  де буде заслухано звіт голови ОДА Савченка та вирішено питання щодо недовіри губернатору.
Проте РУХ НОВИХ СИЛ та представники інших громадських організацій  вимагали включити про недовіру голові Миколаївської ОДА Савченка до порядку  вже сьогодні. Відповідна заява була надана  голові облради Вікторії Москаленко.


«Звіту Савченка немає вже два роки. Чому цей звіт має відбутися завтра чи через два тижні? Це вже є порушенням закону. По-друге, коли громадська рада при ОДА оголошувала недовіру, ще у грудні, це відбувалося тому, що є причетність Савченка до справи Майданівців. Ми висловлюємо позицію представників різних громадських об'єднань, коли  під ОДА прийде 10 тисяч громадян, ваша позиція буде нікому не потрібна. Тому висловіть недовіру або не висловіть, але ухваліть це рішення!», - звернувся до депутатів облради Толпєкін.


У відповідь на вимогу активістів головуюча Миколаївської облради закрила сесію.

Нагадаємо, що 29 березня у Миколаєві відбулася чергова  сесія облради. Національний корпус, Свобода та РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі вимагали висловити недовіру голові ОДА Савченку та відсторонити його від посади на час розслідування обставин самогубства в.о. КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» В. Волошина.