У Миколаєві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ взяли участь у Марші вишиванок

Близько двохсот миколаївців  зібралися біля пам'ятника Героям Небесної Сотні, щоб пройти у традиційному Марші вишиванок. У акції взяли участь  представники політичних партій ВО «Свобода» і «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі», а також громадська організація «Бузький Гард».

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаєва Андрій Толпекін


Багато хто прийшов з прапорами України і червоно-чорними прапорами УПА. Був серед них і один прапор кримсько-татарського народу.

Перед початком маршу відбувся флешмоб на підтримку політв'язня путінського режиму — українського режисера Олега Сенцова.Учасники маршу пройшли від вулиці Садової по проспекту Центральному, а потім попрямували на Соборну площу, на місце Миколаївського Євромайдану. По всьому маршруту учасники акції скандували патріотичні гасла.


На Соборній площі до присутніх звернулися громадські лідери.

«Українська вишиванка - це справжній код, який зшиває українську націю. Сьогодні тут зібралися представники справжніх демократичних сил та небайдужі громадяни. І хоча наш Марш міг би бути більш масовим, це причина, щоб зупинятися. Ми будемо відстоювати цілісність і суверенність нашої України і робити все, для того щоб у нашу країну прийшов мир та спокій», - наголосив Андрій Толпекін під час свого виступу.

Закінчився марш традиційно — виконанням державного гімну України.