У Миколаєві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ домоглися ремонту даху затопленої багатоповерхівки

У Миколаєві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ домоглися ремонту даху багатоповерхового будинку, мешканці якого потерпали від систематичних потопів під час дощів.

Вже довгий час власники квартир у будинку по вул, Космонавтів, 148-г, скаржаться у міську раду та комунальні структури на те, що в домі тече дах і вимагають його відремонтувати. Нарешті, влада спромоглася провести тендер та до лагодження даху долучилася служба Департаменту ЖКХ та фірма підрядник «ПівденьТоргмонтаж».

Але не сталося як бажалося. 5 вересня стало чорним днем для мешканців будинку 148Г. Ввечері почався дощ, і були повністю затоплені квартири від 9 до 6 поверху включно, хозяйка квартири № 49-50 Тетяна Ацехівська, яка від некваліфікованої роботи підрядника та байдужості міської влади понесла значних збитків в ремонті своєї квартири, звернулася до грромадських активістів — членів політсили РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі - Арчила Гулордави та членів штабу РНС.


Жінка запросила рухівців додому, щоб показати, як працює влада: у квартирі через підтопленні відбулось повне відключення від електромережі, так як замкнула проводка, відклеєні шпалери на стінах, зіпсовані міжкімнатні двері та ламінат, затоплені сусіди і жодної реакції ані від фірми-підрядчика, яка проводила ремонт, ані від служби Департаменту, які несуть відповідальність за цей об’єкт.

Завдяки небайдужості та наполегливості Арчила Гулордави, який долучив до справи телебачення, посадовці з Департаменту ЖКХ та фірма підрядчик приїхали на місце події. Проте ні одна із сторін не давала конкретних пояснень і жодної інформації, хто відповідатиме за це перед законом. Тоді Арчил разом с мешканцями дому визвали робітників поліції, які зафіксували факт псування майна та прийняли заяви потерпілих, а також разом із робітниками Департаменту составили акт, в якому були зафіксовані та перелічені всі матеріальні збитки людей.


Задяки Арчилу та активістам РНС діло зрушило з мертвої точки, і вже на вечір підрядчик приступив до завершення своєї роботи на даху, а стосовно квартир призначено незалежну експертну оцінку і потім питання буде вирішуватися в судовому порядку.

Мешканці домі подякували рухівцям за підтримку, але питання, як жити в зруйнованій квартирі, хто за це відповість і головне - яке майбутнє чекає нашу державу з таким байдужим підходом до роботи працівників державних установ, залишилося для людей відкритим.