У Миколаєві активісти РНС знову відстоюють унікальний лижний трамплін

У Миколаєві   активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вимагають від ОДА та облради  розглянути питання про відповідність посаді директора обласної спортивно-юнацької школи В. Титаренка та розірвати незаконний договір спільного часткового користування ВСК «Спартак».  Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Громадської ради при Миколаївській ОДА.

 У засіданні взяли участь координатор РНС у Миколаєві правозахисник Андрій Толпекін та обласний координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Ігор Фінкельштейн.

Як розповів Андрій Толпекін, активістам стало відомо, що Титаренко уклав  неправомірний договір про передачу державного майна у часткове спільне користування. Йдеться про будівлю водно-спортивного комплексу «Спартак», яка зусиллями громадськості була повернута у муніципальну власність. Вже після цього, унікальний трамплін для тренувань з лижного фрістайлу передали у спільне часткове користування клубу «Фейрплей». І зроблено це було з порушенням процедури.

«Оскільки коплекс «Спартак» підпорядковується ОДА, питання про спільне часткове користування має вирішуватись на сесії облради, а гроші, що отримані за користування - надходити у бюджет. Тут має місце зловживання службовими повноваженнями. Титаренко не мав права одноосібно ухвалювати рішення про передачу майна», - пояснив правозахисник.

Відповідно до укладеного договору, практично всі права на спорткомплекс передаються клубу, незважаючи на те, що «Спартак» є власністю Фонду держмайна України і його передано в оперативне управління Миколаївської ОДА.

Громадська рада при ОДА розглянула всі обставини і вирішила, що договір має бути терміново розірваний. Відповідні матеріали також були направлені на розгляд Постійної депутатської комісії з культури і спорту при Облраді.

«Ми дуже довго боролися за повернення комплексу громаді. І от виявилося, що він знову переданий ділкам від спорту, причому без відома власника і без жодних підстав! Тому ми будемо і далі тримати на контролі цю справу і домагатися притягнення до відповідальності за це посадових осіб», - наголосив Толпекін.