У Миколаєві активісти РНС вимагають притягнути до відповідальності поліцейських, причетних до побиття Руслана Жовтоножка.

У Миколаєві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели пікет Головного управління Нацполіції в області з вимогою порушити кримінальну справу проти посадових осіб причетних до побиття активіста РНС Руслана Жовтоножко. Також прозвучала вимога звільнити винних у побитті працівників з органів поліції. Якщо ж вимоги неупередженого розслідування протиправних дій представників Нацполіції будуть проігноровані, люди готові пити на крайні кроки, включаючи перекриття вуличного руху біля ГУ Національної поліції області.  


«Учора у Миколаєві відбулося побиття активіста РУХУ НОВИХ СИЛ, людини, яка бореться за те, щоб не розкрадалася наша держава. Особливого цинізму додає те, що замовлення було виконано представником поліції .Тому наші вимоги: порушити кримінальну справу проти посадових осіб Інгульського райвідділу поліції. Ми також вимагаємо включити нашого представника до складу слідчо-оперативної групи, щоб все було прозоро», - наголосив координатор РНС Миколаївщини Ігор Фінкельштейн.


Також перед активістами виступив міський координатор РНС Андрій Толпекін

«Як правозахисник можу надати діям, які відбулися щодо нашого активіста. Знищення патріотів перетворилися на систематичні дії влади та право охоронних органів. Хочу підкреслити, що у кримінально-процесуальному кодексі зазначена неприпустимість силових дій при вручені повісток. Якщо особа не хоче щось отримувати, це її право. Коли вже наші правоохоронці будуть знати законодавств?», - наголосив він.


До протестувальників вийшов один з заступників управління ГУ Нацполіції, проте відповідь на жодне запитання людей він не дав. Окрім цього, йому не було відомо чи порушено кримінальне впровадження по факту протиправних дій поліцейських. Після того, як представнику нацполіції були передані вимоги громадськості, учасники акції вирушили до обласної прокуратури, де їм повідомили, що відомості по факту нанесення тілесних ушкоджень Руслану Жовтоножко були внесені у єдиний реєстр досудових розслідувань. Не виключено, що своє розслідування у цій справі має провести СБУ.

Насамкінець активісти передали свої вимоги працівнику обласної прокуратури та повідомили, що вони будуть тримати під контролем розслідування цього інциденту.


Нагадаємо, що на активіста РУХУ НОВИХ СИЛ, директора учбового закладу Руслана Жовтоножко було здійснено напад просто на робочому місці. У наслідок тілесних ушкоджень Жовтоножко потрапив до лікарні. Сам активіст пов’язує побиття з тим, що він вже довгий час бореться з зазіханням на гуртожиток Миколаївського ліцею торгівлі та ресторанного сервісу, який він очолює.

 Ранійше пострілом у спину вбили учасника АТО і громадського активіста Віталія "Сармата" Олешка.

В цей же день у Херсоні невідомий облив кислотою громадську діячку і політтехнолога Катерину Гандзюк, яка є керуючою справами виконкому міської ради. У жінки 35% тіла в опіках.