У Львові судять прикарпатця Бурцева, який зустрічав Саакашвілі в Шегинях

У Галицькому суді Львова розпочалося перше судове засідання по суті у справі активіста, ветерана АТО Олександра Бурцева, якого затримали за участь у зустрічі Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні. Сторона захисту намагалася з'ясувати на основі чого відбувається суд. Тим часом сам Бурцев, який перебуває в СІЗО з тяжкою формою діабету, звернувся до прокурора Олени Данилів.

"У прокуратурі працюють такі професіонали, що не треба дивуватися. Пані Данилів рівняється на свого вищого керівника - Луценка. Я на судове засідання налаштований позитивно. Знаю, що поки генеральний "кум" України буде на своєму місці , я буду ув'язнений. Я можу сказати одне - ця влада вирішила, що ми всі худоба. Поки ми будемо вважати себе худобою, ми будемо заслуговувати на батіг і на плуг. Коли суспільство нарешті вирішить, що вони люди, вони встануть. І тоді генеральні прокурори, помилково вибрані президенти, бізнесмен - міністер внутрішніх справ будуть займатися своєю справою: підуть в народне господарство, сферу обслуговування, сядуть і турми. А країну почнуть будувати професіонали - патріоти. Коли Луценка поставили прокурором, це був плювок в обличчя всім чесним прокурорам, які, я впевнений, ще залишилися", - заявив активіст.

Олександр Бурцев також повідомив, що наразі перебуває на лікуванні в лікарні СІЗО. Ліками здебільшого його забезпечують, однак кілька таблеток інсуліну на січень йому таки не додали.

Нагадаємо, учасника АТО Олександра Бурцева, який зустрічав Михайла Саакашвілі на кордоні 10 вересня незаконно затримали 12 вересня у Івано-Франківську та відвезли до Львова. Там йому обрали запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою.