У Львові РУХ НОВИХ СИЛ став на захист мешканців у справі незаконної забудови

В обласний офіс партії «РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» звернулись мешканці вулиць М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, проспект Т. Шевченка у м. Львові, які просять підтримки у бюрократичній війні з забудовником.  Львів’яни категорично проти проектувальних  рішень, запропонованих головним архітектором Юрієм Столяровим.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини

Мова йде про реконструкцію  пасажу Міколяша  та зведення 6-ти поверхового готелю по вул. Вороного, по сусідству з прибудинковою територією по вул. Ф. Ліста.

За проектом відділу архітектури, внутрішній двір багатоповерхового будинку визначений як ділянка для будівництва та обслуговування паркінгу пасажу, який також потребуватиме аварійного виходу через внутрішній двір будинку №6 по вул. Ф. Ліста.

«Ми провели виїзду зустріч з мешканцями даного будинку, що у центральній частині місті Львова. Вони зіткнулись з свавіллям, яке чинить забудовник та місцева влада по відношенню до них. Ми не можемо спостерігати за беззаконням, яке відбувається», - говорить координатор РУХУ НОВИХ СИЛ міста Львова, Юрій Мельничук.

Варто зазначити, що внутрішній двір даного будинку  був реконструйований за спільні кошти мешканців та  міжнародного грантового проекту, відповідно для забезпечення прибудинкової території, яка є обмеженою лише внутрішнім двориком будинку, зеленою зоною для відпочинку мешканців.

«Ми підготували звернення до Андрія Садового. У якому просимо Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняти рішення про мораторій на забудову, зміни цільового та функціонального призначення земельної ділянки, що передбачалась Генпланом м. Львова затвердженим 30.09.2010 року, як ділянка для будівництва та обслуговування паркінгу за адресою вул. Вороного, буд. 4», - додає Юрій Мельничук.