У Львові РУХ НОВИХ СИЛ організував Форум для активісток партії (ВІДЕО)


РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини організував форум для активісток обласного осередку. Темою заходу стало гасло «Жінка – берегиня сімейного вогнища, громадський діяч та політик». Ініціатива зібратись належала координатору обласного осередку РНС Ігорю Брику.


Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ


«Ми будуємо новий тип політики, де не гроші вирішують, а ідеї і вчинки.  Ми вже маємо приклади обіцянок, які насправді нічого неварті. Сьогодні нам потрібно консолідуватись довкола ідей, реалізовувати їх. А для того, щоб набиратись натхнення до роботи, потрібно креативно підходити до кожної проблеми. Саме  жінки, на мою думку, у цьому питанні можуть бути лідерами», - зазначив Ігор Брик.Головним акцентом форуму стало спілкування учасників з лідером партії Михайлом Саакашвілі. Всі охочі могли поставити запитання на хвилюючу тему. Зокрема, Михайло Саакашвілі прокоментував питання «плівок Онищенка», поведінку Петра Порошенка після їхнього оприлюднення. Не оминув лідер і теми війни та економічного стану країни. Михайло Саакашвілі запевнив учасників Форуму, що перебуваючи поза межами країни, він не припинив боротьбу з олігархатом, проводить зустрічі  та переговори щодо введення санкції проти діючої української влади. Майже годинну розмову жінки РНС Львівщини закінчили на приємній ноті, побажавши лідеру доброго здоров’я та передали вітання його дружині.


 Друга частина  заходу відбулась вже у неформальній атмосфері. За кавою та солодощами жінки обговорили хвилюючі їх питання. Мова йшла про методи залучення нових людей у партію та низку заходів. Зокрема, заплановано провести акцію «Речі для малечі», метою якого є збір одягу та іграшок до 6 років для потребуючих. Жінки також підтримали створення партійної бібліотеки у обласному офісі. Не забули й про День матері, плануючи провести низку майстер-класів з рукоділля для діток та їхніх матерів.


Після бурхливих обговорень майбутніх заходів, усі охочі мали змогу посмакувати святковим тортом та грузинським вином.