У Львові для активістів РНС розпочали низку тренінгів з особистого розвитку

Львівський осередок РУХУ НОВИХ СИЛ започаткував низку психологічних тренінгів для активістів та прихильників партії. Як розповіла лектор, член партії Анжеліка Забава, основна мета тренінгів - розвиток комунікативних можливостей учасників. Під час семінару увага приділялась різним психологічним типам людей, їх сильним та слабким сторонам, принципам командоутворення.

В основу тренінгів покладено такий напрямок психології як типо-синтез, який допомогає людині розвиватися і підвищувати свою ефективність за рахунок знань про свій психологічний тип.

"Це була перша зустріч з циклу психологічних семінарів з типо-синтезу. Планується провести цілу серію психологічних семінарів для особистого розвитку, покращення комунікації з навколишніми, підвищення стресостійкості», - заpначила Анжеліка Забава.

Крім того, як зазначив учасник тренінгу, член РНС Мирон Колодко, такі семінари дають додаткову нагоду для спілкування членів РНС та його прихильників, щоб поділитись думками та інформацією стосовно подій та політичної ситуації в Україні та світі