У Львові РНС провів благодійний турнір з міні-футболу, аби зібрати кошти для сиротинця

РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини організував турнір з міні-футболу. Метою заходу став збір коштів для дитячого сиротинця. Вже з початком наступного місяця, члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі планують відвідати знайомий їм заклад з необхідними речами.  

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини 

«Нам вже вдалось зібрати одяг, взуття, іграшки для дітлахів. Але їм ще потрібні речі особистого вжитку, які необхідно придбати. Тому виникла ідея провести благодійний захід з метою збору коштів», - говорить організатор турніру та координатор РУХУ НОВИХ СИЛ міста Львова Юрій Мельничук.

«Ми довго обговорювали з однодумцями формат заходу і виникла ідея провести турнір з міні-футболу. Як не дивно, на запрошення відгукнулось дуже багато охочих. Не всі вони є членами партії. Багато з них долучились заради самої ідеї», - продовжує Юрій Мельничук.


Серед тих, хто на полі намагався поцілити у ворота суперника були молоді хлопці, які грають у футбол, підприємці, пенсіонери та ветерани спорту. Охочих назбиралось на 6 команд по 6 чоловік у кожній.


«Приємно було спостерігати за гравцями, які не приховували своїх емоцій, коли їм вдавалось поцілити у площину воріт, коли втрачали контроль над м’ячем або коли були суперечливі моменти і суддя мав сказати своє вирішальне слово», - ділиться враженнями організатор.


Турнір розпочався о 10.00 і вже ближче до обіду спортивна Фортуна визначила переможця. Команда, на чолі з капітаном Олегом Копитком отримала перемогу. Переможці одностайно вирішили віддати призовий фонд на потреби сиротинця.


Всі учасники турніру отримали книжки з історії найстарішого футбольного клубу «Скала», який був створений на теренах області . Призерів було нагороджено почесними медалями за перше, друге та третє місце.