У Львові молодь РНС розпочала інформаційну кампанію щодо шкідливості наркотиків

Напередодні Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконним обігом партійці та прихильники РУХУ НОВИХ СИЛ роздали інформаційні флаєри. 

«Наша мета – нагадати молоді про небезпеку шкідливих звичок, зокрема про неминучі наслідки через вживання наркотичних засобів», - говорить координатор Галицького району міста Львова та автор ідеї Сергій Поважук.

На вулицях Львова представники Молодіжного крила РУХУ НОВИХ СИЛ роздали більше п’яти тисяч інформаційних листівок юнакам та дівчатам.


«Сьогодні наша влада більше цікавиться боротьбою за грошові потоки і посади, чим протидією розповсюдженню наркотиків. Великий відсоток наркозалежних – молодь. Це той людський ресурс, який би мав працювати на розвиток держави. Натомість вони занапащають себе, свої родини і майбутнє країни», -  продовжує партієць.

Дану ініціативу підтримали і в районах області, де молоді також буде запропонована до уваги друкована інформація з метою попередити поширення згубної звички.


Додамо, що 26 червня 1987 року Міжнародна конференція по боротьбі зі зловживанням наркотичними засобами і їхнім незаконним обігом прийняла Всеосяжний план діяльності. 7 грудня 1987 році Генеральна Асамблея ООН установила Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним оборотом у знак вираження своєї рішучості підсилювати діяльність по створенню міжнародного співтовариства, вільного від зловживання наркотиками.