У Львові члени РНС взяли участь у навчаннях з ораторського мистецтва

Протягом двох недільних зустрічей члени партії РУХ НОВИХ СИЛ та їхні прихильники мали можливість навчитись правильно висловлювати свої думки та поводитись під час публічних виступів.  Навчання ораторського мистецтва ініціював координатор обласної організації Ігор Брик.

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

 - На сьогоднішній день дуже важливим є правильне висловлювання думок та фактів. Ми бачимо яка інформаційна війна ведеться проти нашої політичної сили. Тому виникла ідея озброїтись знаннями та почати застосовувати їх на практиці, - говорить Ігор Брик.- У нас нема засобів масової інформації, штату професійних менеджерів, які займаються розкруткою того чи іншого члена партії або ж конкретної ініціативи. У наших лавах звичайні українці, свідомі громадяни, які прагнуть жити гідно та чесно. Тому наше завдання полягає у тому, щоб іти до людей і говорити правду, - продовжує координатор обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ.

- Часто ми стикаємось з тим, що під час наших розмов виринають у натовпі провокатори, які намагаються викривити сказане. Тому нам потрібно знати і вміти як виходити з таких ситуацій. Адже наша сила у правді і чистих помислах, - заявив Ігор Брик.Нагадаємо, що навчання було організовано партійному офісі РНС у Львові. Усі охочі мали змогу прослухати лекцію та взяти учать у активному навчанні, яке проводив Роман Кушнір. Тренінг проходив у два етапи. Спочатку учасників навчали вербальному та невербальному спілкуванню. Друга фаза навчання – публічний виступ.