У Львові активісти РНС провели майстер-клас для дітей

У Львівському обласному офісі партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі»  для дітей і їхніх матерів провели майстер-клас з виготовлення вітальних листівок до Дня матері.

Дану ініціативу було запропоновано на Форумі жінок РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини, який відбувся наприкінці квітня.  Активісти одразу взялися до реалізації окресленого плану дій. І вже цієї неділі запросили всіх охочих зі своїми дітьми креативно та весело провести час.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини«Ми з друзями взялися за втілення цієї гарної ідеї. Ми всі мами, і хочемо кращого майбутнього своїм дітям - чесного і справедливого , у вільній від корупції і брехні країні. Дітки знають хто такий Михайло Саакашвілі - це успішний  реформатор, президент Грузії.  Він перетворив свою країну на диво, збудував лікарні і школи, значно покращив рівень життя людей у цій країні», - говорить член партії Галина Король.

Захід  провели дуже успішно, адже кожен з учасників власноруч зробив листівку, яка не лише гарно виглядає, а й наповнена щирими почуттями, які не можливо купити у крамниці.

«Результат проведення такого майстер-класу оцінюємо добре: дітки познайомились, поспілкувались і гарно провели час. Можливо ми проведемо такий захід ще й до Дня Незалежності нашої держави», - додала Галина Король.Нагадаємо, що о День матері в Україні святкується у другу неділю травня. Цього року цей день припадає на 13-те число. Львівський осередок РУХУ НОВИХ СИЛ проведе цього дня урочистий захід і привітає всіх жінок і матерів.