У Львові активісти разом з дітьми виготовили подарунки для вихованців сиротинця

У Львівському офісі РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі активісти РНС провели майстер-клас з виготовлення декоративних магнитів. Цього разу ініціаторами проекту стали Галина Король, Надія Ільців та Анна Михальчич.  

Як розповіла, член партії Надія Ільців, дитячі доробки передадуть діткам, що залишилися без батьківського піклування.

« Ми зібрали наших дітей для того, щоб навчити їх виготовляти гарні гіпсові та тканинні магнітики, розмальовувати їх та прикрашати. Для них це певні навички. Ми розповіли присутнім про те, що ці подарунки поїдуть у дитячий сиротинець, де живуть такі самі їхні ровесники, але життя в них складається зовсім інакше. Такі розмови мають бути частиною суспільного виховання», -говорить Надія Ільців.


Діти малювали картини з написом « Я люблю Україну» та намагались розфарбувати магнітики. Про технологію виготовлення сувенірів з фетру та тканини розповідала майстер з ArtHouse Анна Михальчич , яка зацікавила не лише діток, але і їх батьків, подарувавши також для вихованців сиротинцю фетрові вироби власного виробництва.


« Ми виховуємо наших дітей бути суспільно відповідальними та громадсько активними. Завдання на нашому майстер-класі з виготовлення сувенірів завжди виконуються з теплом та любов‘ю. Творити добро і робити щасливішими інших - найважливіше завдання, що завжди матиме віддачу»,- розповідає Галина Король


Додамо, що на наступний тиждень запланована поїздка у дитячий будинок «Оранта» у місті Дрогобич. Попередній візит членів партії був дуже позитивним для вихованців закладу – вони отримали багато одягу, який був їм необхідний. А у розмові з адміністрацією сиротинцю були визначені першочергові проблеми, які потребують термінового вирішення як зі сторони Міністерства освіти, так і зі сторони місцевої влади. Запланований візит має на меті провести аналіз шляхів вирішення ще існуючих проблем та потішити вихованців сувенірами, іграшками та шкільним приладдям.