У Львові актив партії узгодив стратегію розвитку місцевих осередків

У Львові відбулась зустріч обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини. Після низки різного роду навчань, що проводились у столиці, члени партії узгодили кілька ключових напрямків, які повинні бути первинними для результатної роботи організації.

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

Серед низки питань, які стосувались роботи, особливу увагу приділили методам залучення прихильників, які були апробовані під час виборів у Коростишівську міську раду.

«Ми – нова політична сила, яка пропагує нові методи агітації. У нас нема можливості потрапити на центральні канали чи шпальти популярних газет. Ми обираємо шлях - живого спілкування з людьми. У цьому - наша унікальність, серед інших політичних сил», - заявив координатор Львівського обласної організації партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Ігор Брик.


Під час зустрічі такожобговорили майбутні вибори у місцеві та окремі територіальні громади, які пропонується провести за цим методом. Також було враховано специфіку районів, міських, селищних та гірських.

«Кожен з нас повинен розуміти спільну мету – повністю знищити систему братерства і принцип порук, які діють по всій вертикалі влади. Ми маємо іти заради того, щоб покращити умови життя від пенсіонера до повноцінного підприємця, який пропонує робочі місця», - коментує Ігор Брик.


Принагідно, під час зустрічі, частині членів партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі було вручено партійні квитки.

«Цей захід ми хотіли доповнити приємним моментом. З певних причин, не всі отримали своє посвідчення. Адже, технічні моменти часто вносять корективи у нашу роботу. Але ми цінуємо людей, які прагнуть працювати для спільного результату. Маю надію, що ми найближчим часом зустрінемось знову для обговорення деталей та доповнимо зустріч подібною приємністю », - додав Ігор Брик.


Варто зазначити , що після зустрічі було узгоджено план поїздок по районних центрах з метою апробації запропонованої методики, а також пошуку майбутніх кандидатів на депутатські посади різних рівнів.