У Луцьку на зустріч з Саакашвілі зібралось дві тисячі людей (ФОТО)

Біля двох тисяч волинян зібралися на Театральній площі Луцьку, аби зустрітися Михайлом Саакашвілі .

Попри негоду і дощ, зустріч з лідером РУХУ НОВИХ СИЛ тривала більше години. Хтось з містян запитав, коли в Україні нарешті буде проукраїнська влада, на що Михайло Саакашвілі відповів: коли ми самі її оберемо. 

Як розповів координатор РНС на Волині Сергій Адамчук, люди підходили послухати Михайла Саакашвілі просто з навколишніх вулиць. Тож поступово центральна площа практично повністю заповнилася громадянами.

«Люди дуже позитивно сприймали Михайла Саакашвілі і його вимоги до президента. Адже минуло практично три роки після Революції Гідності, а люди дотепер мусять не жити, а просто виживати. Лучани досить добре розуміють необхідність змін в країні, тож до нас підходило чимало людей, які прагнуть долучитися до РУХУ НОВИХ СИЛ. Аби ці зміни настали, ми повинні змусити діючу владу поважати своїх громадян. Якщо наші вимоги не будуть виконані, нам потрібно повністю змінити всіх депутів і чиновників, які давно втратили довіру. 17-го жовтня ми дамо цій владі останній шанс почути і головне – виконати наші вимоги і дати поштовх до розвитку нашої країни», — наголосив Адамчук.

Він додав, що після завершення промови Михайло Саакашвілі пішов просто у натовп, спілкуватися з людьми і це спілкування тривало ще з годину.

«Жодних провокацій у нашому місті не було, і що цікаво, місцеві посадовці погоджуються з тим, що нашій країні потрібна політична конкуренція, адже саме конкуренція дає поштовх до якісних змін. Але Михайло Саакашвілі не просто опозиціонер діючій владі. Він успішний лідер і реформатор, якій сьогодні потрібний нашій країні. Тому я впевнений, що кількість прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ на Волині буде тільки зростати», — підсумував Сергій Адамчук.

Зазначимо, що лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі і член політради РНС нардеп Юрій Дерев’янко висунули п’ять вимог до президента, які озвучать під ВРУ 17 жовтня. Зокрема РУХ НОВИХ СИЛ вимагає порушити справи проти одіозних олігархів, продати бізнес-активи президента, розпустити уряд і ВРУ, розпустити ЦВК та звільнити його керівника, а також – знизити тарифи для населення.