У Кропивницькому акція на підтримку Саакашвілі стала несподіванкою для СБУ

У Кропивницькому акція РУХУ НОВИХ СИЛ на підтримку Михайла Саакашвілі стала справжньою несподіванкою для працівників СБУ, які з'явилися на площі перед ОДА лише через пів години  після початку мирного протесту.
Про це розповів член Політичної ради обласного осередку РНС Віктор Чорноглазов.
Активіст зазначив, що найпершою метою акції у Кропивницькому було заявити діючій владі, що є люди, які відкрито протестують проти зухвалого викрадення Саакашвлі  і готові змінювати систему вже зараз

«Ми повідомили про нашу акцію просто перед самим початком нашого пікету, тому працівники СБУ були дуже здивовані, коли чимдуж примчали на площу. І хоча не можна назвати нашу акцію численною, я вважаю, що важливий крок на шляху до змін. Тому що наша область традиційно є аграрною і люди тут або працюють в бюджетній сфері і залежать від адміністрації, або від олігархів -власників аграрних корпорацій. Тому відкрито висловити свій протест наважуються не всі», - пояснив Чорноглазов

Віктор Чорноглазов додав, що попри можливі перепони активісти планують провести Марш за відставку і у Кропивницькому. Розпочнеться акція з автопробігу. Об 11-й годині учасники Маршу зберуться біля пам'ятника Ангелу-охоронцю України на Соборній площі і вирушать по вул. Велика Перспективна до площі Героїв Майдану. Людей буде супроводжувати автоколона прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ. Наприкінці Маршу у Кропивницькому відбудеться народне Віче.

«Вимога відставки Порошенка - це лише перша вимога. Ми прагнемо змінити владу на місцевому рівні, тому що зараз землю у нашій області буквально розтягують по шматках ті самі олігархи у владі. Вони тримаються лише на тому, що люди не бачать іншої альтернативи і бояться втратити роботу. Однак ми хочемо показати людям, що інша Україна - цілком можлива», - наголосив Чорноглазов. 

Нагадаємо, що 12-13 лютого акції на підтримку Михайла Саакашвілі також  відбулися у Вінниці, Одесі, Черкасах, Києві, Хмельницькому, Полтаві, Івано-Франківську, Сумах.