У Кременчуці РУХ НОВИХ СИЛ провів мітинг за вільну Україну

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ в Кременчуці вийшли на мітинг за вільну Україну з вимогою розпочати процедуру імпічменту Порошенка, виступили за Україну без бандитизму та тортур проти громадських активістів. 

Активіст РНС Олег Філіпас, якого кілька тижнів тому жорстоко побили невідомі через те, що він був активним учасником та організатором акцій протесту проти чинної влади, запевнив, що такі залякування не завадять продовжувати боротьбу.

«Те, що відбулось зі мною – розправа за акції, за те, що ми говорили правду про місцеве ОЗГ, яке керує в нашому місті. Порошенко управляє цим ОЗГ і намагається не дати нам можливість говорити правду, придушуються політичні партії, громадянські активісти, у нас так і не буде в країні добробуту. Хороше життя – це медицина, освіта, добра економіка і захист людей від свавілля бандитів, і ми будемо продовжувати боротись за це», – зазначив Олег Філіпас.


На мітингу активістів РНС Кременчука підтримали й один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе, член Політради партії Іван Слободяник, а також активісти з інших областей, зокрема Дніпропетровщини, Запоріжжя, Черкащини тощо.


«Бариги змогли вже багато накрасти впродовж 26 років. Такі люди, як активіст Олег Філіпас не збираються здаватись, вони будуть відстоювати своє майбутнє. Я, як колишній Генпрокурор, обіцяю, що бандитизму в Україні не буде, і бандитів ми скоро позбудемось, і виконавці злочинних наказів, і люди, які закривають на це очі будуть покарані, всі підуть в тюрму. Ми не боїмось, ми будемо в кожній точці Україні, де порядну людину будуть ображати і знущатись над нею і будемо її підтримувати», – наголосив Давід Сакварелідзе.

Після мітингу активісти прибули на сесію Кременчуцької міської ради аби заявити про свої вимоги місцевим обранцям.Нагадаємо, на Полтавщині відбулася політична розправа над активістом РУХУ НОВИХ СИЛ Кременчука Олегом Філіпасом. Троє невідомих людей зі зброєю увірвалися до батьківського будинку Олега і по-звірячому побили його, зламали обидві руки і ногу, він отримав і струс мозку. За фактом нападу на Олега Філіпаса порушено кримінальну справу.