У Києві стартував освітній проект Boot Сamp "Політ-Спартанці" для підготовки нового політичного класу

Сьогодні розпочинає роботу Boot Сamp "Політ-Спартанці" - важливий освітній проект, який може допомогти Україні вибратися з трясовини олігархату і клептократії. Тут готуватимуть справжніх політ-спартанців, людей, імена яких залишаться в історії. Якщо ви відчуваєте сили боротися за майбутнє своєї країни. 

На відкритті табору лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі відзначив, що тут відбуватиметься навчання нових активних людей, які зможуть по-справжньому змінити країну на краще.  

«Впродовж останніх років цинічно грабують Україну, її вбивають. Ми вирішили почати щось нове – запустити цей освітній проект. Це сила ідеї, віри, впевненості в тому, що Україна стане наддержавою Європи. Наша країна заслуговує бути кращою, яку поважатиме весь світ, адже у нас є величезний людський потенціал.

Саакашвілі відзначив, що для досягнення дієвих результатів необхідно брати все в свої руки і самому починати змінювати майбутнє країни.

«Я тут був студентом, бігав біля Верховної Ради, на мітинги в тому числі, потім приїжджав сюди з офіційними візитами. Я працював і з Кучмою, і з Ющенко, і з Порошенко, я їм давав поради, але нічого не змінювалось. Потім я вирішив, що треба самому щось робити, і саме тому я зараз тут. Зараз наметове містечко під Верховною Радою перетвориться в щось нове. Давайте разом творити, готувати людей. Саме ці люди мають брати країну в свої руки. Я думаю, що у нас все вийде», - акцентував лідер РНС.


До слова, Boot Camp - це освітній простір, що надаватиме практичні знання та навички, необхідні для формування нових лідерів, котрі змінять Україну. Він створений з метою розпочати підготовку нового політичного класу, що зруйнує клептократичну систему та закладе основи нової держави в Європі. Boot Camp розташований поруч із Маріїнським палацом, у вигляді навчального табору з лекціями та практичними тренінгами. Навчальна програма освітнього табору буде складатися з курсу лекцій про найкращі світові практики суспільних змін, про помилки українських революцій, причини успіхів і поразок постмайданівських реформаторів, про найефективніші комунікаційні практики та управління проектами.