У Києві розпочався Марш за майбутнє, головною вимогою якого є відставка Порошенка

У парку імені Тараса Шевченка розпочався багатотисячний Марш за майбутнє, головною вимогою якого є відставка президента Петра Порошенка. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.

Член політради РУХУ НОВИХ СИЛ Іван Слободяник закликав людей йти вулицею Володимирською, а не Хрещатиком до Європейської площі.

За його словами, головними вимогами учасників акції є наступні:

1. Відставка Порошенка.

2. Негайні перевибори парламенту і формування уряду, який проведе реформи.

"Це мирний і конституційний процес. Нас має бути мільйон. Нас є мільйон!", - запевнив Слободяник.

Він також закликав перемагати пропаганду проти РУХУ НОВИХ СИЛ, оскільки представники цієї політичної сили заблоковані на більшості всеукраїнських медіа.

Член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе нагадав, що уже понад 4 місяці люди мирно збирались і спокійно вимагали поваги до себе і елементарних речей.

Однак, за його словами, люди отримали від влади "лише цинічність, Мальдіви і Сейшели".

"Виявляється у військовий час не можна заважати крадіям красти, не можна заважати їм відпочивати на Мальдівах і Сейшелах", - обурився Сакварелідзе.

Він закликав людей переходити у наступ, але наголосив, що це буде мирно і добре сплановано.

Член Ради партії РНС Ольга Галабала відзначила, що з Президентом Порошенком вже перестають вітатись міжнародні лідери.

"Нам залишилось зовсім небагато, щоб поставити крапку. Ми не віримо більше в те, що вони послухають народ", - сказала Галабала.

"Нас буде ставати все більше і більше. До весни цей режим впаде і ця система буде демонтована", - вважає Ольга Галабала.

Люди, які вийшли на марш зазначають, що вони вийшли, в першу чергу, проти свавілля влади.

"Нас обдурили на Майдані, але не пізно виправити ніколи. Мирним шляхом ми досягнемо свого. Перемога буде за народом, а не за олігархами", - говорять учасники Маршу.

Нагадаємо, зранку 4 лютого поліція незаконно стала на заваді активістам "РУХУ НОВИХ СИЛ" встановити сцену на Майдані Незалежності для проведення віче.