У Києві невідомі побили активіста і передали «привіт» партії РУХ НОВИХ СИЛ

У Києві невідомі побили активіста РНС, який виступав проти незаконної забудови, та передали "привіт" партії РУХ НОВИХ СИЛ. 

Про це повідомив координатор Солом'янського осередку партії Євген Фузик, інформує прес-служба РНС.

Постраждалий – член партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, вчора невідомі напали на нього біля його ж будинку.

«Вчора ввечері близько 23:00 до нього підійшли коли він сидів у машині, постукали у вікно і сказали, що у авто колесо спущене, коли він вийшов, його вдарили по голові і почали далі бити по тілу, він знепритомнів. Коли він прийшов до тями то викликав швидку допомогу. У нього виявлено струс мозку, побої на ребрах, ногах і голові», - повідомив Фузик.

Як повідомив Фузику постраждалий, невідомі погрожували розправитись наступного разу із Фузиком. Той пов’язує такі напади з тим, що цієї весни активісти протестували проти незаконної забудови по вул. Ярослава Галана (Августина Волошина), 32А, яке велося попри заборону суду та скасування реєстрації декларації про початок будівельних робіт.

«Під час побиття нападники передали “привіт” партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, сказали що “ви не туди лізете” і попередили, що “наступним” буде Фузик. Мабуть, це пов’язано з тим, що ми разом з Юрієм Дерев’янко зупинили незаконне будівництво», - повідомив Євген Фузик.

Адвокат Павло Богомазом разом з постраждалим активістом та Євгеном Фузиком вже подали заяву до поліції.