У Херсоні РНС запропонував демократичним силам висунути єдиного кандидата в президенти

У Херсоні представники РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували представникам демократичних сил долучитися до проведення Народних праймеріз та висунути єдиного народного кандидата на наступних виборах президента.

Відповідну заяву зробив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ м. Херсон Микола Райтаровський під час акції «Ні виборам за законом Януковича».

«Ми відкриті для діалогу з усіма демократичними партіями та громадськими організаціями, які підтримають нашу ініціативу», - підкреслив Райтаровський.
Також він  нагадав депутатам Верховної Ради від Херсонської області, що вони  брали на себе зобов’язання змінити  виборче  законодавства, коли йшли на вибори до парламенту.

«Люди все бачать і пам’ятають ваші обіцянки, якщо ви їх не виконаєте, то не гідні бути у Верховній Раді!»,  - сказав Райтаровський.«Сьогоднішня акція засвідчила, що різні політичні сили, все ж таки, здатні об’єднуватись біля спільних вимог, - зазначив у своєму виступі координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Херсонщини Юрій Біліченко. - Проте головне питання - чи зможуть вони разом продовжувати свою боротьбу, аби втілити ці вимоги в життя», - наголосив Біліченко.Нагадаємо, внаслідок тривалих кількатисячних акцій протесту під Верховною Радою України, ініційованих демократичними політсилами, 7 листопада 2017 року українські парламентарії врешті ухвалили проект №3112-1 в першому читанні, однак на тому все зупинилось. Законопроект передбачає голосування за відкритими списками і формування парламенту за пропорційною партійною системою.

Зазначимо, днями мирні протести за підтримку розгляду нового Виборчого Кодексу №3112-1 у другому читанні проходять у більшості обласних центрів України та інших міст, у столиці акція запланована на 17 травня.