У Херсоні люди обурилися побиттям активістів і пікетували обласне управління Нацполіції

У Херсоні громадські активісти та мешканці міста засудили свавільні дії національної поліції, яка влаштувала силовий розгін наметового містечка і  провели пікет Головного управління нацполіції у Херсонській області. Адже методи роботи місцевих поліцейських нічим не відрізняються від тих, які продемонстрували 3 березня столичні правоохоронці і колишні «беркутівці». Про це заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ в Херсоні Микола Райтаровський.

«Нам стали відомі факти, коли наші поліцейські відправляють запити до Росії щодо ветеранів АТО, які захищали Україну і свого часу воювали за незалежність Ічкерії, а отже - можуть бути вислані в країну, де їх чекає неминуче покарання. Також поліція покриває місцевих ділків, які у збиток громаді хазяйнують на орендованих землях. Це вже не кажучи про свавільне викрадення отця Ігоря і журналіста Петра Петраша, яких відвезли у Львів з мішками на головах», - обурився Райтаровський.Активіст додав, що справу щодо службового розлідування викрадення поліцейськими о. Ігоря і Петра Петраша передали до Львову і зроблено це було з єдиною метою - усунути місцевих активістів від громадського контролю над розлідуванням.

«У Києві так само свавільно викрали грузинського журналіста і відвезли в аеропорт з мішком на голові, після чого депортували. За час правління Петра Порошенка і за безпосередньої участі Арсена Авакова, правоохоронці в Україні перетворилися на справжніх найманців влади, що часто не мають, ані совісті, ані уявлення про закон. Побиття активістів, ветеранів АТО під Радою це вкотре доводить. І саме тому Порошенко і Аваков повинні взяти на себе відповідальність за цю наругу над людьми і піти у відставку»,  - наголосив Райтаровський.Нагадаємо, що РУХ НОВИХ СИЛ Миколаївщини закликав всі опозиційні демократичні сили об'єднатися для боротьби з олігархами, а також скликати позачергові сесії рад всіх рівнів і включити до порядку денного питання про добровільну відставку Порошенка.


Раніше громадські активісти Кіровоградщини засудили силовий розгін наметового містечка і виступили з вимогою відставки Петра Порошенка і Арсена Авакова.

У Херсоні триває збір підписів громадян  під вимогою до голови облради скликати позачергову сесію та засудити розгін мирної акції протесту і наметового містечка під Верховною Радою

Раніше з вимогою скликати позачергову сесію та засудити силовий розгін наметового містечка, до голови облради звернулися активісти та громада Полтавщини.

Також свавілля діючої  влади викликала низку протестів у різних містах України. Зокрема мітинги відбулися на Вінниччині, Дніпропетровщині, Луганщині. 

 Нагадаємо, що 3 березня у Києві відбувся штурм наметового містечка під Верховною Радою. Активістів було побито та затримано, частину з них відвезли до Печерського частину до Шевченківського райвідділень поліції, деякі люди потрапили до лікарні.