У Херсоні громадяни вимагають скликати облраду і засудити жорстокий розгін наметового містечка

Громадські активісти почали збір підписів  до голови Херсонської обласної Ради із вимогою терміново скликати позачергову сесію, на якій засудити жорстокий розгін мирної акції та ухвалити звернення до Верховної Ради України з вимогою до Порошенко піти у відставку з посади Президента. Про це розповіла громадський діяч Римма Бараненко.  Як розповіла Римма Бараненко, херсонці вийшли з протестною акцією через жорстокий розгін наметового містечка під Верховною Радою. На Віче на Херсонському Майдані зібралось близько сотні чоловік, які засудили події останніх днів та й взагалі те, що відбувається у країні.
«У виступах люди обурювались кривавим розгоном наметового містечка та побиттям силовиками жінок, стариків, воїнів. Всі були просто шоковані приниженням наших захисників, яких поліцейські ставили на коліна. Згадували такі ж жорстокі дії поліцейських пару днів тому з протестувальниками з Тячіва, коли воїнам взагалі зривали шеврони. «Країна котиться в диктатуру! Гіршу ніж була при Януковичі!» «Якщо ми промовчимо, то знов настане 1937 рік», «Ми пройшли Революцію Гідності і цю гідність намагаються в нас відібрати!» - ось лише деякі з речей, які лунали на Віче», - зазначила активістка.Вона додала, що під час Віче люди підтримали єдину для всіх вимогу: Порошенко має піти у відставку.

«Говорили про тотальне зубожіння народу,лицемірство влади, котра просить людей в морози прикрутити газ, який ніби ми вже давно не купуємо в Росії, щоб зекономити копійки, а президент за тиждень відпочинку на Мальдівах витрачає півмільйона доларів. Про добровольців, які сидять за гратами, патріотів, яких кримінально переслідують. Згадали справи Миколи Агапова та Олександра Шумкова. І дійшли висновку, що влада в нашій державі – антинародна! І головний Гарант наших прав, який нічого насправді не гарантує – Петро Порошенко має негайно піти у відставку!», - наголосила Римма Бараненко.Наразі у Херсоні триває збір підписів під зверненням до облради.  7 березня активісти і громадяни зберуться о 14-00 на площі Свободи і вручать звернення голові облради Владиславу Мангеру та вимагатимуть якнайшвидшого скликання позачергової сесії.

Нагадаємо, що раніше з вимогою скликати позачергову сесію та засудити силовий розгін наметового містечка, до голови облради звернулися активісти та громада Полтавщини.


Також свавілля діючої  влади викликала низку протестів у різних містах України. Зокрема мітинги відбулися на Вінниччині, Дніпропетровщині, Луганщині. 


 Нагадаємо, що 3 березня у Києві відбувся штурм наметового містечка під Верховною Радою. Активістів було побито та затримано, частину з них відвезли до Печерського частину до Шевченківського райвідділень поліції, деякі люди потрапили до лікарні.