У Херсоні активісти вимагають від місцевих органів влади висловити недовіру Порошенку

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка. Проте жоден з чинних депутатів не зголосився зачитати проект рішення з трибуни міськради і поставити його на голосування. Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону Миколай Райтаровський. За його словами, депутатам просто забракло духу.

"Президент України замість того, щоб бути гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, внаслідок своєї узурпаторської політики став гарантом безкарності для олігархів, гарантом збереження корупції та відсутності будь-яких життєвих перспектив для мільйонів українців на своїй землі», - йдеться у зверненні

«Я спілкувався з представниками різних політичних сил, однак вони просто побоюються виносити таке рішення на голосування і таким чином наражатися на конфлікт з діючою владою», - пояснив Райтаровський.

Він додав, що під час Всеукраїнського Маршу за майбутнє і за відставку президента, у Херсоні було ухвалено Резолюцію. Зокрема у документі зазначалось про необхідність звернутись до голови Облради і включити у порядок денний питання про висловлення недовіри Петру Порошенку.«Вже зареєстровано звернення на ім'я голови облради з вимогою поставити це питання на голосування. Тож побачимо чи здатні депутати  на справжні вчинки заради народу України, або ж використовують свою владу лишень, щоб наповнити власні кишені», - підсумував Райтаровський.

Нагадаємо, що на Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.