У Херсоні активісти РНС розповіли громадянам про «хороших парнєй» Порошенка

У Херсоні активісти РУХУ НОВИХ СИЛ  вимагали відставки Порошенка та розповідали громадянам про корупційні схеми президента України і його оточення.  Акція відбулася на майдані Свободи біля Херсонської ОДА.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ м. Херсон Микола Райтаровський.


На акцію приїхали активісти РНС з усієї Херсонської області: Каховки, Олешків, інших містечок. Захід підтримали і мешканці Херсону.Як зазначив Райтаровський, учасники акції тримали інформаційні плакати та прапори, щоб привернути увагу перехожих. Їм це вдалося: люди підходили і цікавились, що відбувається. Їм розповідали про злочини корумпованої влади.

«У Ющенка були «любі друзі», а в Порошенка – «хорошіє парні». Один таких «хороший парєнь»  дав Порошенку хабаря в 10 мільйонів доларів за закриття кримінального провадження проти нього та лобіювання інтересів. Корупційну схему висвітлив біглий олігарх Онищенко. Весь світ знає про злочини Порошенко, а в Україні підконтрольні президенту ЗМІ замовчують його хабарі. Ми ж розповідаємо про те, як президент та його «хороші парні» розкрадають країну, грабують людей. Ми вимагаємо відставки президента-крадія», - наголосив Райтаровський.Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.


Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.
Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора.

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.

У Чернівцях відбувся автопробіг з вимогою відставки міського голови, губернатора області та президента Петра Порошенка.

У Миколаєві люд и вийшли до ОДА з вимогою відставки Порошенка.

В Ужгороді активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели інформаційний семінар «Вся правда про Президента» під час якого дали роз'яснення щодо подій, зафіксованих на плівках Оніщенка.

В Одесі під час акції за відставку Порошенка відбувся телеміст з лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі