У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ вимагає скликати раду і з'ясувати чому понад 600 будинків залишились без тепла

РУХ НОВИХ СИЛ Харкова підтримав вимогу фракції «Об'єднання Самопоміч» в Харківській міській раді скликати позачергову сесію щодо масштабної аварії в тепломережах міста, внаслідок чого без тепла вже кілька діб  залишаються сотні житлових будинків, лікарні, дитячі заклади.

Про це заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Харківщини Іраклій Імнадзе.

"Причини, через які величезна кількість людей залишилося без тепла,  дуже прості.
 Адже кожне латання дірок в трубах, на дорогах і в тепломережах,  завжди давало привід чиновникам залишати все так, як є, оскільки це постійний і як не прикро, традиційний спосіб деребану! І ця проблема на превеликий жаль турбує не тільки Харків, а й всю країну в цілому!», - наголосив Імнадзе.

Іраклій Імнадзе додав, шо на позачерговій сесії міськраді депутати та громадськість вимагають заслухати  заслухати керівника КП «Харківські теплові мережі» С.  Андрєєва  щодо причин аварії, стану мереж на цей час та  заходів , вжитих для запобігання повторення подібних аварій в подальшому опалювальному сезон. Також планується порушити питання підготовки плану реконструкцій теплових мереж міста та ухвалити рішення щодо зовнішнього аудиту КП «Харківські теплові мережі».

Нагадаємо, що 24 лютого в Немишлянському районі Харкова стався прорив труби магістральної тепломережі. Без тепла залишились 605 багатоповерхівок, 26 шкіл, 21 дітсадок та 14 лікувальних закладів.