У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ підтримає акцію за зміну виборчого законодавства

РУХ НОВИХ СИЛ Харківщини підтримає всеукраїнську акцію «Ні виборам за законом Януковича!», яка відбудеться у містах країни 15 травня. Про це на спільній прес-конференції повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Харківщини Іраклій Імнадзе.

 Головна вимога акції - остаточно ухвалити до кінця року альтернативний проект Виборчого кодексу України, аби парламентські вибори 2019 року відбулися за новими правилами. Зазначимо, що новий Виборчий кодекс України було ухвалено  Верховною Радою  у першому читанні 7 листопада 2017 року.

«Починаючи з квітня минулого року ми ініціювали низку акцій з вимогою ухвалити даний законопроект. Це величезний прецедент для нашого міста, коли свідомі демократичні сили об'єднуються проти імітації реформ, яку ми бачимо протягом декількох років після Революції Гідності. Наша головна задача - заявити, що ми проти того, що Верховна Рада намагається усіляко затягувати процес ухвалення даного законопроекту. Громадянське суспільство повинно шляхом власної активності покзати червону карту чинній владі!»,  - наголосив Імнадзе.

Нагадаємо, що зміну виборчої системи підтримали різні політичні демократичні сили: «Громадянська позицій», «Батьківшина», «Самопоміч», «Національний корпус», «РУХ НОВИХ СИЛ», «5.10«.

У Харкові акція відбудеться 15 травня о 9:00 біля будівлі Обласної держадміністрації.