У Харкові поліція намагалась зірвати Марш за відставку: заблокувала офіс РНС і не давала вивезти обладнання (ВІДЕО)

У Харкові поліція блокувала офіс РУХУ НОВИХ СИЛ, намагаючись таким чином завадити встановленню апаратури і зірвати мирну акцію за відставку Петра Порошенка. Наряд патрульної поліції в балаклавах не давав активістам винести з офісу та завантажити в авто генератор та іншу апаратуру, яка була потрібна для проведення акції. Жодних документів, або інших підстав для вчинення таких дій поліція не надала.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Харківщини Іраклій Імнадзе.

Він розповів, що поліцейські буквально хапали людей за руки і не давали їм рушити з місця, аби вони не відвезли апаратуру на місце мирної і законної акції. Імнадзе зауважив, що це вже не вперше, коли поліція Харкова здійснює тиск на активістів. Раніше працівники воєнкомату у супроводі поліцейських вдерлися у офіс РУХУ НОВИХ СИЛ, начебто намагаючись вручити йому повістку.

«Те, що відбувається у нашій країні, пряме свідчення того, що ми перетворюємось на поліцейську державу. Наша нова, нібито реформована поліція - це справжні «опрічники» Авакова і Порошенка. Харків не є виключенням. Хоча. звичайно такі дії не гідні правоохоронців і є ознакою диктатури», - наголосив Імнадзе.

Поліція слідкувала за активістами РУХУ НОВИХ СИЛ від самого ранку і блокувала машину для перевезення обладнання біля офісу.  Тож намет, генератор т а все інше для проведення акції  довелося переносити вручну.  Незважаючи на всі перепони, Марш за відставку Порошенка у Харкові стартував з Площі Конституції. Учасники пройшли ходою по вулиці Сумській до пам'ятника Шевченка, де відбувся мітинг.Нагадаємо, що у Києві поліція викрала машину зі звуковим обладнанням та не дала організаторам Маршу за відставку Порошенка встановити сцену на Майдан Незалежності. Також на головній площі столиці були встановлені конструкції незрозумілого призначення, які мали завадити ході. Окрім цього у Києві та Харкові поліція повідомила про нібито наявність вибухівки в колонках організаторів акції
У Херсоні влада влаштувала поруч з мітингом за відставку Порошенка нібито ще одну громадську акцію, аби заглушити мирний протест громадян проти влади.
У Миколаєві на місце збору людей зігнали комунальну техніку, яка заважала проведенню акції та привезла військовий оркестр, який маг глушити промови протестувальників бравурними маршами